Hepimizin bildiği gibi, Fortnite Creative ve harita yaratıcıları dünya çapında milyonlarca hayrana masaya benzersiz bir şey getirebileceğini gösterdi. Özellikle harita oluşturma araçlarının ne kadar erişilebilir olduğu düşünülürse.

Bununla birlikte, Fortnite’ta insanların yaratıcılığı sınır tanımıyor ve bunun sonucu olarak oluşturulmuş pek çok farklı harita türü var. İster korku heyecanını ister hileli haritaların heyecanını arıyor olun, Fortnite Creative çok çeşitli deneyimler sunar.

Şimdi, hile yapmaktan hoşlanıyorsanız ve En İyi 8 Fortnite Korku Haritası Kodu listemizi ilginç bulduysanız, o zaman en iyi 5 Fortnite hileli harita kodu listemizden de keyif alacaksınız.

1

Mlos Düzeltilmiş Gerçeklik

Harita Kodu: 8434-4346-7040

Mlos Redacted Reality, sizi geleceğe taşıyan hileli bir haritadır. Dönmenizi ve yüksekten uçmanızı sağlayan birçok yapıdan yararlanabilirsiniz. Bu yapılar yerindeyken, arkadaşlarınıza veya diğer rakiplerinize ateş etmeden önce havada kolayca zincirleme kombolar ve numaralar yapmanıza izin verilir.

Tüm bu özellikler ve engeller, bu haritayı şu anda orada bulunan en iyi Fortnite trickshot haritalarından biri yapıyor.

2

Resmi SoaR Hileli Çekim Haritası

Fortnite'ta Resmi SoaR Trickshotting Haritasının Oynanması

Harita Kodu: 4590-9836-7953

SoaR, trickshotting topluluğundaki en etkili kuruluşlardan biridir ve onların bir üyesi, topluluğun trickshot’larını uygulamasına yardımcı olmak için bu haritayı yaptı. Bu tam olarak o harita ve eski Call of Duty oyunlarından birden fazla haritanın bir karışımı.

Call of Duty, hileli atışın doğum yeridir ve bunu anmak için Fortnite’ta popüler COD hileli atış haritalarının bir karışımını yapmaktan daha iyi bir yol var mı? Bu harita, Nuketown, Rust ve Crash gibi haritalarda hileli atış becerilerinizi test etmenize ve pratik yapmanıza olanak tanır.

Hem Fortnite hem de Call of Duty hayranıysanız, o zaman listemize de göz atmanızı öneririz. Fortnite’de En İyi 2’ye 2 Harita Kodları.

3

Orba’nın Trickshot Haritası 2.0

Orba's Trickshot Map 2.0'ı Fortnite'ta Oynamak

Harita Kodu: 8233-4076-1923

Orba’nın Trickshot Haritası 2.0, YouTuber Orba, Fortnite trickshotting sahnesinde yer alan. Hile yapan topluluktan büyük ölçüde etkilenen biri tarafından nasıl yapıldığına bakılırsa, bu harita her şeye sahiptir. Orba’nın bu haritayı YouTube’da kişiliğine göre temalandırmaya çalıştığını görebilirsiniz.

Bu haritada, sinematik ve şık atışlar yapmanıza yardımcı olacak çok sayıda engelli parkur bulunmaktadır. Her kursu kapsayamayız ve o zaman bile her bölümü kendiniz test etmenizi öneririz.

Orba ne yaptığını biliyor ve haritasında oynadıkça bunu kendi gözlerinizle göreceğinize güveniyoruz.

4

Team Apex Trickshot Haritası

Fortnite'ta Team Apex Trickshot Haritası Oynamak

Harita Kodu: 5905-7412-7338

Bu hileli harita, Kuzey Amerika’dan popüler bir Fortnite E-Spor takımı olan Team Apex’in üyeleri tarafından yapılmıştır. Rekabet sahnesi, hileli atış sahnesiyle yakından iç içedir, bu nedenle bu harita, bir hilecinin becerilerini geliştirmek için ihtiyaç duyabileceği her şeye sahip olmalıdır. Ek olarak, tüm harita Apex Takımı ve takım renkleri etrafında temalandırılmıştır.

Oyun öncesi lobide doğduğunuzda, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçeneğiniz ve ekipman ön ayarlarınız olacak. Genel deneyiminizi geliştirmek için etkinleştirebileceğiniz ekstra seçenekler de vardır. Bunlar, Glider Reploy, Instant Reload ve Low Gravity gibi seçeneklerdir. Ayrıca mevcut sayısız satış makinesi arasından dilediğiniz silahı seçmekte özgürsünüz.

Size böyle bir takımı desteklemenizi sağlayacak bir hileli harita kodu vermekten onur duyarız!

5

Alpyne Trickshot Simülatörü

Alpyne Trickshot Simulator haritasını Fortnite'ta oynama

Harita Kodu: 8359-2912-3308

Alpyne’s Trickshot Simulator, Alpyne tarafından yapılmış bir haritadır. YouTuber AlpyneFortnite’daki trickshotting sahnesinin değerli bir parçası olan . Birden çok popüler trickshot haritası yaptı ve bu onlardan sadece biri. Haritanın kendisi, önceki Fortnite sezonlarından ve bölümlerinden gördüğümüz birçok konumun bir karışımıdır.

Haritadaki her konum, alan çevresinde dolaşan AI botlarına sahiptir. Bu, herkese açık bot lobileri bulmak zorunda kalmadan diğer binalardan ve alanlardan hile atışınızı başarıyla uygulamanıza olanak tanır. Bunun dışında, bu haritada etrafa dağılmış rastgele ganimet sandıklarından başka pek bir şey yok.

Sonuç olarak, özellikle tüm kurulum sürecinin ne kadar basit olduğu düşünüldüğünde, bu yeni başlayan hileciler için harika olurdu.

Fortnite Creative etrafında çok çeşitli topluluklar oluşturuldu ve hileli atış sahnesi her geçen gün büyüyor gibi görünüyor. Artık en iyi fortnite trickshot harita kodlarının bir listesine sahip olduğunuza göre, trickshotting yolculuğunuza başlamaya veya devam etmeye hazırsınız.oyun-5