Anma Günü hafta sonu zaten geldi ve OnePlus.com’un piyasadaki en iyi katlanabilir telefonlardan biri için dudak uçuklatan anlaşması da öyle. Ne hakkında konuştuğumuzu bilmiyor musun? Resmi mağaza bir kez daha OnePlus Open’ı süper tatlı 300 $ indirimle satıyor ve herhangi bir takas durumunda ekstra 100 $ indirim sağlanıyor!

Bu pratikte ne anlama geliyor? Bu, hangi telefonu takas ettiğinize bakmaksızın bu üst düzey telefonu 400 $ indirimle alabileceğiniz anlamına gelir (takas cihazının durumu da önemli değil!) Ayrıca diğer takası da tercih edebilirsiniz. İyi durumda uygun bir cihazınız varsa bu seçenek. Bu, uygun cihazınızda (iyi durumda) 500 $’a kadar takas bonusu kazanmanızı sağlar.

Etkileyici kamera sistemiyle en iyi Android telefonlardan bazılarını kolaylıkla geride bırakan OnePlus’ın ilk denemesi katlanabilir telefonlar piyasa karışmıyor. İlk olarak, hafif tasarımı sayesinde telefonu tutmak ve etkileşimde bulunmak çocuk oyuncağıdır.

Ekranın ön tarafında, günlük görevlere kolay erişim sağlayan 10-120Hz yenileme hızlarına sahip 6,31 inç AMOLED kapak ekranı bulunur. Video akışı, oyun ve daha fazlası için OnePlus cihazını açın. 1-120Hz yenileme hızına sahip 7,82 inçlik AMOLED ekran sizi karşılayacak ve akıcı ve canlı bir görsel deneyim sunacak.

Çoğu OnePlus telefonu gibi, bu da performans ve termal yönetim açısından hiçbir şeyi kesmiyor. Snapdragon 8 Gen 2 yongası oldukça harika sihir numaraları yapıyor ve ayrıca 16 GB RAM ile oldukça iyi eşleşiyor.

Kamerasıyla övülen bu adam, OIS’li 48 MP birincil sensörü, başka bir 48 MP ultra geniş birimi ve 64 MP telefoto kamerayı sergiliyor. bizim OnePlus Open incelemesinde bunlardan biriyle ne kadar harika fotoğraflar çekebileceğinizi görebilirsiniz. Bu arada, telefonun 512 GB depolama alanı da var, yani Anma Günü fotoğrafları, videoları ve daha fazlası için bol miktarda alan olacak.

Ayrıca inanılmaz hızlı 68W şarj hızına sahip 4.805mAh pil de var. Sürpriz, sürpriz; eski güzel şarj tuğlası burada eksik değil! Basitçe söylemek gerekirse, bu telefon size katlanabilir bir telefondan isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyi sunuyor. Eğer ilgileniyorsanız, OnePlus’ın heyecan verici takas teklifinin puflaşmadan önce tetiği çekin.telefon-1