Sızdıran Majin Bu bize iPhone 15 Pro ile nasıl karşılaştırıldığını göstermek için başka bir iPhone 16 Pro kuklasıyla geri döndü.

iPhone 16 Pro 6,1 inçlik ekrandan daha büyük olacak şekilde 6,3 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor iPhone 15 Pro. Yeni sızdırılan resimlerin gösterdiği gibi boyuttaki artış çok büyük olmayacak, ancak fark edilebilecek kadar büyük.

Daha önce sızdırılan model birimlerinin aksine, bunun da bir ekranı var, ancak muhtemelen işlevsel olmayan bir ekran olduğundan, telefonun Sınır Azaltma Yapısı (BRS) teknolojisi ile mümkün olacağı iddia edilen daha ince çerçevelerini göremiyoruz.

Söylentilere göre Yakalama düğmesi de fotoğraflarda görülebiliyor. Bu düğmenin, kullanıcılara özel bir kamerada kullanabilecekleri fiziksel kontrolün aynısını sağlamak için dokunma hassasiyetine sahip mekanik bir düğme olması bekleniyor.

Düğmenin geleneksel bir deklanşör düğmesi gibi çalışması bekleniyor ve hatta yakınlaştırma düzeyini değiştirmenize bile izin verebilir.

Her yere serpiştirilmiş değişiklikler olsa da, iPhone 16 Pro ile aynı genel tasarıma sahip olduğu görülmektedir. iPhone 15 Prove ilk bakışta ikisini birbirinden ayıramayabilirsiniz bile.

Daha büyük bir ekran ve yeni kameraların yanı sıra, iPhone 16 Pro ayrıca daha güçlü bir çip ve biraz daha büyük bir pil içerecek şekilde tasarlanmıştır.telefon-1