Ubisoft San Francisco, XDefiant’ın ağ kodunu iyileştirmeye yardımcı olacak bir yama yayınlasa da, bu yama onunla ilgili tüm sorunları çözmedi. Bu, geliştiricilerin farkında olduğu bir şeydir ve şu anda XDefiant isabet kaydı ve ağ kodu iyileştirmeleri üzerinde çalışıldığını doğrulamıştır.

Bu onay, netcode’u etkileyebilecek 1000’den fazla şeyin bulunduğunu ve stüdyonun her birini araştırıp düzeltmesi gerektiğini ve bunun zaman alacağını ancak oyuncuların iyileştirmeler göreceğini belirten XDefiant Yönetici Yapımcısı Mark Rubin tarafından yapıldı.

Buna ek olarak Rubin, hile yapanlar konusuna ve bunun nasıl sürekli bir mücadele olduğuna da değindi. derledik Rubin’in çoklu tweet mesajı Aşağıda daha kolay okumak için.

Günaydın ve Mutlu Hafta Sonları!

Kimseyi şaşırtacağını düşünmediğim birkaç şey söylemek istedim ama onları pekiştirdiğimden emin olmak istedim. Umarım herkes harika vakit geçiriyor, eğlenceli ve güvenli bir hafta sonu geçiriyordur!

– Netcode ve Hitreg. Birçok insan bunun hakkında konuşuyor ve biz dinliyoruz. İyileştirmeler üzerinde çalışıyoruz. Netcode’u etkileyebilecek 1000’den fazla şey var ve her birini araştırmamız ve düzeltmemiz gerekiyor. Bu yüzden zaman alacak ama gelişmeler göreceğiz.

– İnsanların gündeme getirdiği başka birçok konu var ve biz de dinliyoruz. Sosyal medyada, reddit’te, discord’da vb. konularda arama yapan ve bize büyük bir liste veren yazılımlar kullanıyoruz. O listeye elimizden geldiğince hızlı saldırıyoruz.

– Hile yapanlar yasaklanıyor ve araştırılıyor ve bunlara müsamaha gösterilmeyecek. Ama daha önce de defalarca söylediğim gibi, bu sürekli bir savaş. Bu insanlar meşru olarak video oyunlarından NEFRET EDİYOR ve bir oyuncu olarak sizden NEFRET EDİYOR. Ve evet, bu konuda ÇILGILIYIM!

Başka bir Twitter konvosunda Rubin, keskin nişancı çekincesinin artacağını doğruladı! Bu keskin nişancılara ateş edenler için iyi bir haber olsa gerek. Hala sanki kurşun yağmuruna tutulmuyormuş gibi keskin nişancılıkla vuruluyorlar.

Buna ek olarak, ayarlanması gerektiği doğrulanan bir diğer şey de, Rubin’in bazı hatalar içerdiğini belirttiği oyunun kamera sarsıntısı.

Özetlemek gerekirse: XDefiant oyuncuları ağ kodu ve vuruş reg’inde iyileştirmeler, keskin nişancı çekinmesinin artırılması ve kamera sarsıntısının ayarlanmasını bekleyebilirler. Bu değişiklikleri ne zaman alacağımıza veya bunların büyük bir güncelleme halinde olup olmayacağına dair bir bilgi yok, ancak daha fazlasını öğrendikten sonra okuyucularımıza bildireceğiz.

XDefiant incelememiz önümüzdeki günlerde sitede yayınlanacak. Oyunu doğru bir karara varacak kadar oynadığımızdan emin olmak istiyoruz.

MP1st’te daha fazla XDefiant Okuması:

oyun-6