Bugün, birdenbire Ascendant Studios duyuruldu Konsollara AMD FSR 3 desteğini getiren, çok beklenen Immortals of Aveum güncellemesinin yayımlanması. Bu, bir konsol oyununun herhangi bir kare oluşturma teknolojisini desteklediği ilk seferdir.

Ascendant Studios bu başarıya, aralarında PlayStation 5 için Demon’s Souls, PS5 için Godfall ve Epic Games Store, Nintendo Switch için Knockout City, PlayStation’ın da bulunduğu pek çok büyük oyunu birlikte geliştiren Austin merkezli bir stüdyo olan Enduring Games’in yardımıyla ulaştı. ve Borderlands 3 için platformlar arası oynatma güncellemesi olan Xbox, Nintendo Switch sistemi için Crunchyroll ile ilk Unreal Engine isteğe bağlı video uygulamasını oluşturuyor, Tiny Tina’s Wonderlands için platformlar arası oynatma desteği, platformlar arası oyun ve Nintendo Switch Tribes of Midgard için konsol desteği, New Tales From the Borderlands için çoklu platform desteği, Nintendo Switch sistemi için Bugsnax’ı yeniden hedefleme.

Immortals of Aveum güncellemesi konsollara yalnızca çerçeve oluşturma özelliği kazandırmakla kalmadı. AMD FSR 3’ün PC versiyonu da hem kaliteyi hem de performansı artırmak için PC’de güncellendi.

AMD FSR 3, desteklenen oyunlarda daha akıcı kare hızları sunmak için süper çözünürlüklü geçici yükseltme teknolojisi ve kare oluşturma kombinasyonunu kullanıyor. Bu teknoloji, daha yüksek kare hızı için ek yüksek kaliteli kareler oluşturmak amacıyla optik akış teknolojisini ve hareket vektörleri gibi geçici oyun verilerini kullanır. PC’de AMD FSR 3, görsel kaliteyi ve zamansal yükseltme performansını daha da artıran daha yeni ve daha iyi bir sürüme güncellendi.

Üstelik bu Immortals of Aveum güncellemesi, platformlar ve ekranlar genelinde Değişken Yenileme Hızı (VRR) desteğini geliştiriyor; geliştirici, bunun çerçeve ilerleme hızı sorunlarını ve hatta zaman zaman ortaya çıkan yırtılma sorunlarını iyileştireceğini söylüyor. Son olarak bu yama, PC’ye Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ekran desteği ekler.

HDR, IOA topluluğunun en çok talep edilen özelliklerinden biridir ve ekibimiz, HDR’yi Immortals of Aveum’a getirme arzusunu paylaştı. Bu, oyunun hem SDR hem de HDR’de harika görünmesini sağlamak ve diğer habersiz projeler üzerinde yapılan çalışmaları dengelemek için zaman ayırmak anlamına geliyordu. Oyunculara muhteşem HDR görselleri sunmak istedik ve tüm savaş büyücülerinin keyif alacağını umduğumuz Aveum’da daha zengin, görsel olarak daha büyüleyici bir yolculuk sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu, AMD FSR 3’ü destekleyen birçok konsol oyunundan ilki mi olacak? Böyle bir soruyu cevaplamak için öncelikle uygulamanın kalitesini kontrol etmemiz gerekecek. Bizi izlemeye devam edin.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecangenel-17