Sony’nin State of Play fragmanının hemen ardından Square Enix, daha fazla görüntü ve ayrıntıları gösterdi Final Fantasy VII Yeniden Doğuş. Geçtiğimiz hafta Tokyo Game Show’da oyuncular, yeniden yapılan oyunun dünyasına daha geniş bir bakış açısıyla sahip oldular. Sırasında Final Fantasy VII Yeniden YapımÜçlemenin ilk bölümünde oyuncular Midgar’da sınırlıydı, ikinci bölüm ise onların ötesindeki diyarlara gitmelerini sağlayacak.

TGS yayınının kaydına aşağıdan göz atabilirsiniz. Çayırların yeni keşfi yaklaşık 29 dakika içinde başlıyor:

Mekanlar, Mekanlar, Mekanlar

Ama hepsi bu değil. İçinde Blog yazısıSquare Enix, oyuncuların keşfedeceği büyük ölçekli bölgelerden bahsetti. Yukarıdaki oynanışta gösterilen otlaklar, Mako açısından zengin geniş açık ovalara sahiptir. Otlakların kenarında oyuncular bataklık alanlarını bulacaklar. Ve bataklıkları geçmek için mi? Oyuncuların bir Chocobo kiralaması gerekecek. Potansiyel olarak kaygan bir nedenden dolayı.

Bu mekaniğin nasıl çalışacağı doğrulanmasa da, bu orijinaldeki(ünsüz)ünlü bir bölümü ima ediyor Final Fantasy VII. Oyuncular bir Chocobo bulamazlarsa, bataklıkların derinliklerinde uğursuz bir şekilde daire çizen büyük bir yılan olan Midgar Zolom’un insafına kalacaklardı. Çeneler.

Sırada iki bölgeden oluşan bir kıyı kenti olan Junon var. Midgar’a çok benziyor Final Fantasy VII Yeniden YapımJunon’da zenginler ve Shinra seçkinleri için bir üst seviye, yerinden edilmiş vatandaşlar için ise daha düşük bir seviye vardır. Final Fantasy VII Yeniden Doğuş zaten doğruladı Bottomswell boss savaşına geri dönüyoruzbu sefer Yuffie için yeni bir tanıtımla bağlantı kuruyoruz.

Son olarak, Corel çölünün üzerinde “yaldızlı bir cennet” olan Altın Tabak var. Orijinal oyunda Gold Saucer, Dio tarafından bir eğlence tesisi olarak yönetiliyordu. Square Enix blogu şunu belirtiyor: Yeniden doğuşKompleksin sahibi Shinra’dır ve cazibe merkezlerine Mako ile güç vermektedir.

Mini Oyunlar Bolluğu

Oyunun alanı Final Fantasy VII Yeniden Doğuş kapakları orijinalde birkaç mini oyun içerir. Bunların çoğu Altın Tabak bölümünün izniyle geliyor, ama öyle görünüyor ki Yeniden doğuş birkaç yenisini de ekleyeceğiz.

Final Fantasy 7 mini oyunu

Queen’s Blood yepyeni bir mini oyundur. Yeniden doğuş stratejik bir kart oyunu şeklinde. 5 x 3 panelli bir tahtada oyuncular, rakiplerini alt etmek amacıyla kartları sırayla yerleştirir. Her kart, oyuncuların kazanmak için gereken gücü toplamasına yardımcı olabilir. Oyuncular seyahatleri aracılığıyla kart toplayabilirler.

Moogle Mischief’te, için yeni bir mini oyun daha Yeniden doğuş, oyuncuların Moogle çocuklarını mogstool’larına geri getirmeleri gerekiyor. Muhtemelen mogstools Moogles’ın yuvası olarak hizmet ediyor. Ancak görünen o ki çocuklar sizin çabalarınıza direnecekleri için onlardan pek hoşlanmıyorlar.

Final Fantasy 7 mini oyunu

Duyurulan son mini oyun Piyano Performansı. Notalar toplayarak oyuncular çalabilir Final Fantezi piyanoda şarkılar. Hatta istedikleri her şeyi, serbest oyun tarzında oynayabilirler. Cloud’un oynayıp oynayamayacağına dair henüz bir bilgi yok Beni Alama eğer sen yapabiliyorsan, belki o da yapabilir. Piyano mini oyunu yeni özelliklere sahip olsa da, muhtemelen orijinal oyundaki oyuncuların Tifa’nın temasını piyanosunda çalacağı bir mekanikten kaynaklanıyor.

Final Fantasy VII Yeniden Doğuş Anahtar Sanat

Bir bonus olarak Square Enix, yeni bir önemli sanat eserini ortaya çıkardı. Kreatif direktör Tetsuya Nomura tarafından tasarlanan canlı posterde üç ikonik karakter yer alıyor. Bir basın açıklamasına göre, Aerith ve Tifa “Cloud’a ve partiye cesur olmaları için ilham verirken” Sephiroth da arkalarında pusuya yatmış, “kaderlerini parçalamaya hazır.”

Final Fantezi 7

Bu onlar için pek iyiye işaret gibi görünmüyor. Bu, bazı değişikliklerin yer alacağı oyunun hikayesi açısından ne anlama gelebilir? 29 Şubat 2024’te ne zaman olduğunu öğrenin Final Fantasy VII Yeniden Doğuş PS5 için sürümler. Oyuncular standart oyunu, lüks sürümü ve hatta Sephiroth heykeliyle tamamlanmış koleksiyon sürümünü satın alabilirler.oyun-4