Aiming Inc., yeni savaş aksiyon RPG oyunu “Zindandaki Kızları Almaya Çalışmak Yanlış mı?: Battle Chronicle”ın (bundan böyle DanChro olarak anılacaktır) App Store ve Google’da 1 numaralı ücretsiz uygulama konumuna ulaştığını duyurdu Oynamak.

DanChro her iki mağazada da 1 numaralı ücretsiz uygulama yerini aldı! Kutlama kampanyasının bir parçası olarak tüm kullanıcılara art arda 10 gacha çekilişine eşdeğer eşya hediyeleri verilecek!

24 Ağustos 2023 Perşembe günü lansmanı yapılan DanChro, App Store ve Google Play’deki ücretsiz uygulama sıralamasında üst sıralara yerleşti.

Bu başarıyı kutlamak için tüm oyunculara art arda 10 gacha çekilişine eşdeğer eşya hediyeleri verilecek.

1.000.000 ön kayıt sayısına ulaşıldığında vaat edilen ek ödüller, sürüm kutlaması giriş bonusları, başlangıç ​​görevleri ve diğer çıkış kutlama kampanyaları ile birlikte oyuncular artık art arda 40 gacha çekilişine eşdeğer eşya hediyeleri alabilecekler. Henüz DanChro’yu denemediniz mi? Şimdi dalıp ödülleri toplama fırsatınız var!

App Store ve Google Play’de 1 Numaralı Ücretsiz Uygulama Noktasını Almayı Kutlayacak Kampanya

  • Hediyeler: 10 Normal Gacha Bileti
  • Hediye dağıtım dönemi: – 4 Eylül Pazartesi, 23:59 (JST)
  • *Uygulama içinden diğer kampanyalarla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sınırlı Süreli Etkinlik Haruhime’nin Macerası ve yeni Fox Spirit: Sanjouno Haruhime’nin Bond Maceracısı Gacha’yı Hızlandırın şimdi mevcut!

Savaş Tarihi

Sınırlı süreli etkinlik Haruhime’nin Macerası artık DanChro’da oynanabilir.

Bu etkinlikte, güçlenmek için çok çalışan Haruhime’nin ve büyürken Haruhime’ye göz kulak olan Mikoto’nun maceralarını açığa çıkaracaksınız.

Dahası, etkinlik sırasında size avantaj sağlayacak yeni Fox Spirit: Sanjouno Haruhime karakteri için Rate Up Gacha bugünden itibaren mevcut. Bu, Haruhime’nin Maceracı olarak eklendiği ilk sefer ve onu kendiniz almak için mükemmel bir şans! O, Özel Hareketiyle tüm parti üyelerini güçlendiren bir Destek Tipi karakterdir!

Kaynak: Basın Bültenioyun-4