sırasında neler olduğunu hiç merak ettiniz mi? Baldur’un Kapısı 3uzun dinlenmeler mi? Larian Studios gerçekten benden, zorlu bir katliam gününün ardından RPG oyunu arkadaşlarımın kendi çadırlarının yanında dinleneceğine inanmamı mı bekliyor? Bu şakacı hayran animasyonu, onların çuvallamadan önce neler yaptıklarını ortaya koyuyor.

Bize ne oldu? Baldur’s Gate 3’ün Nautiloid’inde özgürleştirebileceğiniz yürüyen beyni – kusura bakmayın ‘Zeka Yiyicisi’ – biliyor musunuz? Onu birisinin kafatasından çıkarmak etik açıdan sorgulanabilir olabilir, ancak çıkıntıları ve dört kemikli küçük bacağıyla çok tatlı. Ama gemi bir kere çarpınca onu bir daha göremezsiniz.

Şimdi bu muhteşem Baldur’s Gate 3 hayran çizgi filmi cevabı sağladı. Animatör Chimaru’nun da doğruladığı gibi, düzenli olarak kampınıza uğruyorlar, sarhoş bir şekilde twerk yapıyor ve loblarını sallıyorlar. Ancak uzun bir dinlenme için yerleştiğinizde olanların hepsi bu değil.

Bütün saçmalıkları mahvetmeye niyetim yok ama yeni başlayanlar için ‘Uzun Dinlenme’de Halsin ve Astarion muazzam bir içki yarışmasına girişirken Shadowheart ve Laezel eşleşiyor.

Kabul edelim burada o kadar çok gerilim var ki onu hançerle kesebilirsiniz. Ve seni hayatta tutan tek şey pislikten başka bir şey değilse, hayatta kalmanı kesinlikle kutlamak istersin.

Bu arada Halsin bağımsız olarak göğüs kaslarını sallayabiliyor ki bu bana göre artık %100 kanon. Ve eğer biri Twerking Us’la birlikte Dancing Withers’ı da oyuna dahil etmek isterse, hemen devam edin.

Yapabilirsiniz Chimaru’nun animasyonlarının geri kalanını burada bulabilirsiniziçermek Yu Gi Oh EA tarafından yapıldıysaki bu endişe verici derecede inandırıcıdır.

Alkol kapasiteleri dışında en iyi Baldur’s Gate 3 arkadaşlarının kim olduğunu merak ediyorsanız bu bağlantıya göz atın. İşte Baldur’s Gate 3’ün hayatta kalmasına yardımcı olmak istiyorsanız yatırım yapmanız gereken özellikler.oyun-2