Diablo 4 çok yakında ve Blizzard’ın popüler kart oyunu Hearthstone, Haziran ayında birkaç oyun içi etkinlikle bunu kutluyor. Geleneksel oyun için bir sonraki Hearthstone mini setinin lansmanından hemen sonra, ay boyunca özel bir Battlegrounds ve Tavern Brawl başlayacak.

İlk olarak Diablo, 5-7 Haziran tarihleri ​​arasında sınırlı bir süre için Hearthstone Battlegrounds’a geri dönecek. Diablo ilk olarak 2021’de sınırlı süreli bir Battlegrounds kahramanı olarak tanıtıldı. Bir oyuncu Diablo’yu seçtiğinde, o oyuncuyu her dört turda bir diğer yedi oyuncuyu da aynı anda alan ve kazananlar özel ganimet talep eden bir baskın patronu yapar. Blizzard, Diablo’nun bu yeniden ortaya çıkışı için herhangi bir değişiklik detaylandırmadı.

Şimdi oynuyor: Diablo IV – Hikaye Başlangıç ​​Fragmanı

Artı, özel bir Diablo temalı Tavern Brawl patron savaşı geliyor. Bu, Tavern Brawls için alışılmadık bir durum olacak çünkü bir hafta yerine iki hafta sürecek ve patrona karşı ilerlemeniz her koşuda kaydedilecek. Çabalarınız için özel bir kart arkası alabilirsiniz.

Yine de Diablo gelmeden önce, standart Hearthstone oyunu için Audiopocalypse mini seti ile bildiğimiz anlamda dünyanın sonu geldi. 31 Mayıs’ta piyasaya sürülen mini set, en son genişleme olan Festival of Legends’a daha fazla kart ekleyecek. Bunlar, elinizde değişen bir bonus etkisi elde eden yeni çift sınıf minyonları ve büyüleri ve Remixed kartlarını içerecek. Şimdiye kadar ortaya çıkan tüm kartlar için aşağıya bakın.

Galeri

Diablo 4’ün kapıda olmasıyla Blizzard, World of Warcraft, Diablo Immortal ve Twitch’te özel indirimlerle, her yerde özel etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Blizzard ayrıca oyunun canlı aksiyon fragmanını da yayınladı. Daha fazlası için Diablo 4 ön sipariş kılavuzumuza ve lansman zamanı kılavuzumuza göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1