Searchlight Pictures, Jonathan Majors’ın oynadığı vücut geliştirme draması için bir yıl sonu çıkış tarihi belirledi. Dergi Düşleri.

Yazar-yönetmen Elijah Bynum’un uzun metrajlı filmi, 8 Aralık 2023’te, Majors’ın en iyi erkek oyuncu adaylığı için yarışacağı ödül sezonunun zirvesinde sinemalarda olacak. Dergi Düşleri Sundance’e boyun eğdiğinde güçlü eleştiriler aldı ve ardından Searchlight özelliği aldı.

Majors, yabancılaşma duygularıyla başa çıkmaktan öfke sorunlarına ve hasta büyükbabasına bakmaya kadar bir dizi mücadeleyle karşı karşıya kalmasına rağmen vücut geliştirme dünyasında başarılı olmaya kararlı bir adam olan Killian Maddox’u canlandırıyor.

Bynum filmi yazdı ve yönetti. Daha önce yaptığı Sıcak Yaz GeceleriBaşrollerini Timothée Chalamet ve Maika Monroe’nun paylaştığı, South by Southwest’in çıkışından sonra A24 tarafından vizyona giren film.

Haley Bennett, Taylour Paige ve Mike O’Hearn da filmin başrollerinde. Dergi Düşleriyapımcılığını Jennifer Fox, Dan Gilroy ve Jeffrey Soros üstleniyor. Film daha önce Kara Listeye girdi ve yerel hakların satışını CAA’nın üstlendiği Sundance’te büyük bir satın alma başlığı oldu.sinema-2