Hiçbir şeyin popüler olmadığı Ear and Ear (a) kablosuz kulaklıklar, yakında gelişmiş şeffaflık modu biçiminde önemli bir yükseltmeye kavuşacak. Bu kullanışlı özellik, kullanıcıların kulaklıkları çıkarmadan çevrelerini duymalarına olanak tanır; bu, hızlı etkileşimler veya yoğun ortamlarda farkındalığı korumak için gerekli olabilir.

Kullanıcı geri bildirimlerine yanıt olarak, Hiçbir Şey CEO’su Carl Pei, her iki modelde de “şeffaflık modu” özelliğini geliştirecek olan yaklaşan güncellemeyi sosyal medyada duyurdu. Bilmeyenler için “Şeffaflık modu”, harici sesi doğrudan kulaklarınıza pompalamak için yerleşik mikrofonları kullanarak kulaklıklarınızı çıkarmanıza gerek kalmadan etrafınızdaki dünyayı duymanıza olanak tanır. Planlanan güncelleme için herhangi bir yayın zaman çizelgesi verilmedi.

Hiçlik Kulağı ve Hiçlik Kulağı hakkında biraz bilgi (a)

Beyaz Hiçbir Şey Kulak ve sarı renkte Hiçbir Şey Kulak (a) | Kredi: Hiçbir şey

Yeni Nothing Ear ve Ear (a) kulaklık başlıkları benzer özelliklere sahiptir ancak farklı fiyat noktalarına sahiptir. Premium seçenek olarak konumlandırılan Ear, ses kalitesini ön planda tutuyor. Yeni bir seramik diyafram ve daha net ses teknolojisiyle donatılmış olup aynı zamanda daha uzun pil ömrü ve özelleştirilebilir EQ’lar sunar.

Ear (a) daha bütçe dostu bir seçenektir ve stil arayanlara hitap eder. Kaçırılması çok zor olan sarı renk grubu gibi kişiliğinizi ifade etmenize olanak tanıyan çeşitli eğlenceli renklerle gelir. Ear ile aynı düzeyde gürültü engelleme özelliği sunmasına rağmen bazı gelişmiş ses kalitesi özelliklerinden ödün verir. Hem Kulak hem de Kulak (a) suya dayanıklıdır ancak Kulak daha dayanıklı bir tasarımla yapılmıştır.

Daha doğal ve ayarlanabilir bir ses deneyimi vaadiyle, Hiçbir Şey Kulak ve Kulak (a) kulaklıkları için yakında gelecek olan şeffaflık modu güncellemesi, onları günlük dinleme için daha da çok yönlü yardımcılar olarak konumlandırıyor. Güncellemenin yayınlanması için biraz beklemeleri gerekse de, Hiçbir Şey Kulak ve Kulak (a) kullanıcıları yakında sürükleyici ses ile çevrelerine dair net farkındalık arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilecek.telefon-1