Bandai Namco yeni içeriğin 3. Sezonun bir parçası olarak Gundam Evolution’a geleceğini duyurdu. Defencer (3. Sezon) oynanabilir yeni bir Gundam, yaşam kalitesi iyileştirmeleri, yeni oyun içi etkinlikler ve daha fazlasını tanıtacak.

3. Sezon boyunca üç yeni Gundam tanıtılacak ve ilki Hyperion Gundam olacak. Bu Gundam, 900 HP, tek atılma ve 700 Kalkan ile orta sınıf bir karakter olacak. Oyuncular, bu Gundam olarak oynarken düşmanlara hücum edebilir, bir kalkan konuşlandırabilir ve birine şarjlı bir saldırı düzenleyebilir.

Oynanabilir Gundam’a ek olarak, Kuzey Amerika ve Avrupa eşleştirme alanları birleştirilecek. Hyperion Gundam için yeni bir paketle birlikte yeni tedarik bölmeleri de sunulacak.

Çeşitli Gundam’ların oynama şeklini değiştiren yeni yaşam kalitesi iyileştirmeleri yapıldı. Örneğin, Zakus’un menzilli hareketi Smoke Discharger, takviye göstergesinin bir çubuğunu geri yüklerken, Asshimar’ın şarjlı atış bekleme süresi 11 saniyeden 7 saniyeye düşürüldü. adresini ziyaret ederek yapılan tüm değişiklikleri görebilirsiniz. Gundam Evolution web sitesi.

Oyuncular, 1 Şubat – 1 Mart tarihleri ​​arasında haftalık giriş yaparak 600 MP ile ödüllendirilecekleri bir malzeme puanı kampanyasına katılabilecekler. Son olarak, oyuncuları yedi MP ile ödüllendirecek bir Hyperion Gundam giriş kampanyası da olacak. 1-8 Şubat tarihleri ​​arasında günlük olarak giriş yaparak pod biletleri tedarik edin.

Gundam Evolution oynaması ücretsiz bir oyundur. PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One ve Xbox Series X|S’de indirebilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1