Uzaktan işbirliği genellikle kendinizi bir dizi video konferans, proje organizasyonu ve iletişim araçlarıyla donatmayı içerir. Fikirlerinizi bir yere yazmanız, meslektaşlarınıza başka bir yere yazmanız, orada olmayanlar için bir rapor hazırlamanız gerekiyor…

Bu şekilde düzgün çalışmak zor. Bu nedenle, bazı şirketler toplantıları sırasında işbirlikçi bir beyaz tahta kullanmayı tercih ediyor. Zorlanmadan not almalarını ve her şeyi tartışmalarını sağlar. Piyasada Miro hatta trol. İkincisi, asenkron çalışmanıza bile izin verir, çünkü not ettiğiniz veya söylediğiniz her şey kaydedilir!

Uzak ekipler için özel olarak tasarlanmış bir araç

Traw, uzaktan işbirliğini geliştirmeyi ve basitleştirmeyi hedefliyor. Bunun için araçta çalışma seanslarınız sırasında kullanabileceğiniz bir beyaz tahta bulunur. Somut olarak, bu, fikirlerinizi sağlanan destek üzerine not ederek hayata geçirebileceğiniz bir grup görüşmesine benzer.

İllüstrasyon: Traw.

aynı kategoride

Zoom konferanslı dizüstü bilgisayar.
Zoom, hibrit çalışma platformunu genişletmeye devam ediyor
trol platformu

İllüstrasyon: Traw.

Herkes beyaz tahtaya gerçek zamanlı olarak yazabilir. Gelecek stratejinizi yazmak için metin işlevini, vizyonunuzu açıklamak için çizim seçeneğini veya tahtadaki bir öğeyi hızlı bir şekilde not etmek için hatırlatma aracını kullanın. Bir öğeyi silmek için silgi işlevi hizmetinizdedir. Daha iyi gezinmek için farklı sayfalar oluşturulabilir.

Fikirlerinizi düzenlemek için zaman kaybetmemek için Traw tarafından sunulan şablonlardan birini tercih etmeniz mümkündür.

Sorun: Bazı meslektaşlarınız toplantıya katılamadı. Önemli hiçbir bilgiyi kaçırmamaları için tüm toplantı kayıt altına alınır: hem tahtaya yazdıklarınız hem de söyledikleriniz. Traw, kaydın yazıya dökülmesiyle bile ilgilenir. Bu şekilde, devamsızlık yapanların yakalamak için tüm videoyu izlemesi ve dinlemesi gerekmez. Metni hızlı bir şekilde okuyun ve sanal beyaz tahta aracılığıyla değiş tokuş edilen fikirleri görüntüleyin.

Kayıtlar doğrudan veri sahiplerine bir bağlantı olarak gönderilebilir. Traw alanınızdan da erişilebilirler. Bunları düzenlemek için, projelere veya ekiplere göre kanallar oluşturmak mümkündür: müşteri A için sunum, beyin fırtınası pazarlama kampanyası, Mart ayı etkinliklerinin organizasyonu, vb.

Araç, serbest çalışanlar ve on kişilik küçük ekipler için ücretsiz olarak kullanılabilir. Daha büyük şirketler için üye başına sekiz dolara mal olacak.genel-16