Call of Duty Warzone 2’ye ilk Resurgence konumu olarak gelen yeni Ashika Adası konumu, birkaç hafta içinde çok oyunculu oyunda Warzone 2 Sezon 2 çıkış tarihi geldiğinde DMZ’nin bir parçası olacak. Harita, bir DMZ dışlama bölgesi olarak biraz farklı olacak ve yoğun sis, yeni bir patron, tehlikeli yeni konumlar ve daha fazlasını içerecek.

Ashika Island, Call of Duty bilgisine göre, inşaatı gizemli nedenlerle 1990’larda durdurulduğunda bir turizm merkezi olarak planlanan Pasifik Okyanusu’nda geçen yeni bir harita. Şimdi bir grup uluslararası silah kaçakçısı için ara istasyon ve adanın altındaki mağaralarda gizli bir denizaltı tesisi bile var.

Oyuncular DMZ’deki Ashika Adası’na sızdıklarında, orayı sisle örtülü bulacaklar. Diğer oyunculara dikkat etmeleri gerekecek ama aynı zamanda Ashika’da alışveriş yapan Shadow Company üyelerine de dikkat etmeleri gerekecek.

Activision, adada yeni bir silah kasasının yanı sıra Bombacı adında yeni bir patron, yeni kilitli ve tehlikeli alanlar ve daha pek çok şey olduğunu söylüyor.

DMZ’nin mevcut konumları, büyük Al Mazrah Warzone 2 haritası ve Building 21 dışlama bölgesi de 2. sezon başladığında değişiklikler görecek.

2. Sezon ayrıca DMZ ilerlemesi için bir yarı silme içerecek, ancak oyuncular 1. Sezondaki bazı kilitleri koruyacaklar – bu, Escape from Tarkov’daki sunucu silmeleri kadar eksiksiz değil. Topladığınız tüm kaçak silahları ve anahtarları kaybedeceksiniz ve Warzone 2 hizip görevi ilerlemesi sıfırlanacak. Ancak, kilidini açtığınız tüm ek sigortalı silah yuvalarını koruyacaksınız ve kazandığınız tüm görev ve patron ödülleri envanterinizde kalacak.

Raven Yazılım diyor DMZ 1. sezon, zorluğu çok hızlı artırdı ve yeni sigortalı silah yuvalarının kilidini açmak, 2. sezonda daha hızlı olacak.

Ashika’ya yaklaşan yoğun sisle, içeri sızdığınızda en iyi Warzone 2 SMG’nin yanınızda olmasını isteyeceksiniz. Silah ustalığında biraz uğraşmak istiyorsanız, en iyi Warzone 2 Chimera teçhizatını da incelemek isteyebilirsiniz.oyun-2