NEWARK, NJ, 30 Kasım 2022 /PRNewswire/ SPHERE Teknoloji Çözümleri (SPHERE)kimlik hijyeninde lider olan , bugün liderliğinde 31 milyon dolarlık B Serisi yatırım yaptığını duyurdu. Edison Ortaklarımevcut yatırımcının katılımıyla Princeton merkezli lider bir büyüme sermayesi şirketi Forgepoint Sermaye. İşlemin bir parçası olarak, Edison Genel Ortağı Lenard Marcus, SPHERE’nin yönetim kuruluna katılacak.

Siber saldırıların sayısı ve şiddeti arttıkça, Identity Hygiene kurumsal güvenlik, dijital dönüşüm ve zorunlu uyumluluk için temel hale geldi. Kimliklerin yalnızca gerekli kaynaklara erişimini sağlama konusundaki artan ihtiyaçlar, fidye yazılımı saldırılarındaki artışa ve geniş açık ve yanlış yönetilen erişimden yararlanan kötü aktörlere doğrudan bir yanıt olmuştur.

SPHERE, bu kritik programları hızlandırmak için uzmanlık sunan, teknoloji destekli yönetilen hizmetlerin yanı sıra kimlik hijyeni risklerinin görünürlüğünü ve çözümünü sağlayan otomatikleştirilmiş bir platform aracılığıyla bu tehditlerin saldırı yüzeyini anında küçültür. SPHERE’nin mevcut müşterileri, finansal kurumlardan sağlık hizmetleri sağlayıcılarına ve daha fazlasına kadar dünya çapında en büyük ve en sıkı denetime tabi kuruluşlardan bazılarıdır. Bu yatırımla SPHERE, büyümeyi hızlandırmak için SaaS teklifini, kanal ekosistemini ve ittifaklarını ve satış ve pazarlamasını genişletecek.

SPHERE’nin kurucusu ve CEO’su Rita Gurevich, “Güvenlik uygulamacılarından oluşan bir ekip tarafından kurulan ve işletilen bir şirket olarak, pazar onu görev açısından kritik bulmadan çok önce, görev açısından kritik bir çözüm geliştirdik” dedi. “Müşterilerimizin karşılaştıkları sorunları ilk elden deneyimledik ve her gün karşılaştıkları karmaşık sorunları çözmek için harcanan zamanı, özveriyi ve kaynakları anlıyoruz. Edison Partners ve Forgepoint Capital’in desteğini aldığımız için çok heyecanlıyız. büyümenin bir sonraki bölümü.”

SPHERE, 13 yılı aşkın bir süredir BT ve Güvenlik ekiplerinin, bu karmaşık yeteneklerin manuel olarak alacağı süreden çok daha kısa bir sürede, herhangi bir kaynakta her türlü kimlik erişimi sorununu bularak ve çözerek bir Sıfır Güven modelini benimsemesini sağlamıştır. SPHEREboard platformu, bulut ve şirket içi sistemler ve altyapı genelinde son kullanıcı ve ayrıcalıklı hesap kontrolleri için uçtan uca bir iş akışı sağlar, açık, aşırı ve uygunsuz erişimi düzeltir ve sürdürülebilirlik için her zaman yeşil bir yol sağlar.

Marcus, “Kimlik yönetimi ve daha geniş anlamda bilgi güvenliği, hassas veya operasyonel verilere erişimi olan tek tarafın yönetim tarafından belirlenen kişiler olmasını sağlamakla başlar” dedi. “SPHERE’nin platformu, işletmelerin kimlik hijyenini geliştirmelerine ve uyumluluğu sürdürmelerine olanak tanır. Yönetilen hizmetler teklifleri, sorunun yaygın olduğu orta ölçekli ve büyük işletmelere hizmet vermesini sağlar. Edison Partners ayrıca Rita Gurevich gibi öncü kadınları desteklemekten gurur duyar. tarihsel olarak erkek egemen bir sektördeki cinsiyet çeşitliliği açığını kapatıyoruz.”

SPHERE, Gurevich için şirketi sıfırdan kurmaya başladığından beri bir tutku kaynağı olan, şirketin büyümesini, liderliğini ve çeşitliliğe olan bağlılığını takdir eden önemli bir çekiş gücü oluşturmaya ve sektörde övgüler almaya devam ediyor. SPHERE, 2022’de Altın Kazanan olarak onurlandırıldı Globee Siber Güvenlik Mükemmellik Ödülleriyıllık SINET 16 Ödüllerinde finalist seçildi ve Timmy Ödülleri tarafından Çeşitlilik için En İyi Teknoloji İşyeri New York’ta. Siber güvenlik alanında kanıtlanmış bir lider ve yenilikçi olan Gurevich, SC Dergisi üst olarak”İzlenecek Kadınlar2022 yılında ise tek kadın finalist olarak seçilmiştir. SC ÖdülleriYılın Güvenlik Yöneticisi.”

Forgepoint Capital Genel Müdürü Don Dixon, “Odak noktamız, en yenilikçi siber güvenlik şirketlerine yatırım yapmak ve SPHERE’nin otomasyon ile uzmanlığının sektörde eşi benzeri yok” dedi. “Dünyanın önde gelen finans kurumlarının birçoğu dahil olmak üzere büyük şirketler, iki kritik kullanım durumunu etkili bir şekilde ele alma becerisi için Sphere’e güveniyor – Sıfır güven girişimleri ve kimlik yetkilendirmeleri için yasal gereklilikler. Ortaklığımızı sürdürmekten ve Lenard ile Edison’u aramızda görmekten heyecan duyuyoruz. Yönetim Kurulu.”

SPHERE Hakkında

SPHERE, güvenliği artırmaya ve uyumluluğu geliştirmeye odaklanan, sahibi kadınlara ait, ödüllü bir siber güvenlik işletmesidir. SPHERE’nin kimlik hijyeni çözümü, bir kuruluşun en hassas verilerini güvence altına almak, sistemler ve varlıklar için doğru yönetişim süreçleri oluşturmak ve kuruluşların kendi sektörlerini çevreleyen düzenlemelere uymasını sağlamak için kontrolleri devreye sokar. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin www.SPHEREco.com.

Edison İş Ortakları Hakkında

Edison Partners, CEO’ların ve yönetici ekiplerinin şirketlerini büyütmek ve ölçeklendirmek için ihtiyaç duyduğu finansal ve entelektüel sermayeyi sağlayan lider bir büyüme sermayesi şirketidir. Firmanın ekibi, her bir yatırıma 275 yılı aşkın birleşik yatırım, işletme ve sektör deneyimi getiriyor. Edison Kenarı her işletmenin stratejisine, aşamasına ve işletme ihtiyaçlarına göre uyarlanmış değer yaratma platformu. Edison, 10 ila 30 milyon dolar arası gelirle Silikon Vadisi dışında yer alan hızlı büyüyen finansal teknoloji, sağlık bilişimi ve dikey SaaS ve pazaryeri şirketlerini hedefliyor. Yatırımlar ayrıca satın almaları, yeniden sermayelendirmeleri, bölünmeleri ve ikincil hisse senedi alımlarını içerir. Edison’un aktif portföyü, 10 milyar doları aşan toplam piyasa değeri yaratmıştır. Edison Partners, 1,6 milyar dolarlık varlığı yönetiyor. Edison Ortakları hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: edisonpartners.com ve takip et LinkedIn.

Forgepoint Capital Hakkında

Forgepoint Capital, dijital geleceği koruyan dönüştürücü şirketlere yatırım yapan lider bir siber güvenlik girişim sermayesi şirketidir. Siber güvenlik ve altyapı yazılımlarında en aktif sektör odaklı firma olarak Forgepoint, 40’tan fazla şirketten oluşan en büyük özel yatırım ekibine ve portföyüne sahiptir. Firma, inovasyonu küresel olarak ilerleten girişimcileri desteklemek için 100 yılı aşkın kanıtlanmış şirket kurma deneyimini ve 80’den fazla endüstri liderinden oluşan Danışma Konseyi’ni getiriyor. 2015 yılında kurulan Forgepoint, 1Kosmos, Area 1 Security (Cloudflare), Attivo Networks (SentinelOne), BehavioSec (RELX), Bishop Fox, Cysiv (Forescout), Huntress, IDX (ZFOX) gibi kategori belirleyici şirketlerle ortaklık yapmaktan gurur duymaktadır. , Noname Security, NowSecure, ReversingLabs, SPHERE, Uptycs ve daha fazlası, pazar potansiyellerine ulaşırken. adresinde daha fazla bilgi edinin forgepointcap.com veya Forgepoint’i takip edin LinkedIn.

KAYNAK: KÜRE



siber-1