Ayrıca bu hafta sonu size iOS ve Android için ücretsiz uygulamalar göstereceğiz. Kısa bir süre için ücretsiz olan uygulamaların ve premium içeriğin Pro sürümlerini indirebilirsiniz. Genel bakışımızda, elbette, doğrudan uygun uygulamaya gidebilmeniz için iki işletim sistemi arasında ayrım yapıyoruz.

NextPit’i bir süredir takip ediyorsanız, ücretsiz uygulamalara genel bakışımızı zaten biliyorsunuzdur. Google Play Store’da ve Apple’ın AppStore’unda her zaman ücretsiz içeriğe yol açan promosyonlar ve indirimler vardır. İşin püf noktası: ücretsiz indirmeler genellikle yalnızca kısa bir süre için kullanılabilir, bu yüzden biraz acele etmeniz gerekiyor.

Başlamadan önce bir not daha: Bu makalenin amacı size mümkün olan en geniş seçimi sunmaktır. Haftanın en iyi beş uygulamasına genel bakışımızın aksine, Exodus gibi platformlar aracılığıyla içeriği denemedik veya izleyicileri ve izinleri kontrol etmedik. Bu yüzden ilginç bir uygulama indirirken biraz dikkatli olun.


Ayrıca 1 ay boyunca ücretsiz: Waipu.tv
Aynı anda 4 cihaza kadar 180’den fazla TV kanalı

Uç: Gelecek için ücretsiz bir uygulamayı güvenceye almak ister misiniz? Ardından bir kez kısaca indirin ve gerekirse tekrar kaldırın. Artık satın aldığınız içeriğin bir parçası olduğu için gelecekte ücretsiz olarak tekrar yükleyebilirsiniz.

Android telefonunuz için ücretsiz uygulamalar

Bu uygulamalar Google Play Store’da ücretsizdir

 • 90’ların Müzik Radyosu Pro (

  €0,99
  ): Pop, rock, hip-hop ve daha fazlası arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli türlerle bu 90’ların çevrimiçi radyosunun keyfini çıkarın! (Almanca ses çıkışı yok)

 • CashBox Mobil (€1,49): Herhangi bir Android cihazını çok işlevli bir yazar kasaya dönüştürür! CashBox Mobile, ürün satışlarının gruplar halinde, kasa muhasebesi ve personel muhasebesi hesaplarını hızlı ve doğru bir şekilde tutmanızı sağlayan kullanışlı bir arayüze sahiptir. Kısıtlı bir bütçeyle küçük işletmeler için mükemmeldir. (Almanca ses çıkışı yok)
 • Star X 3D canlı duvar kağıdı (

  0,59 €
  ): Bu güzel ve orijinal canlı duvar kağıdı uygulaması, 360 derece dönen bir 3D yıldıza sahiptir. Arka plan rengini, rengini, arka planda uçan parçacıkların boyutunu ve sayısını, aydınlatma rengini, çerçeve türünü ve hatta dönüş yönünü seçebilirsiniz!

Bu mobil oyunlar Google Play Store’da ücretsizdir

 • zindan corp VIP (boşta RPG) (

  0,79 €
  ): Gereksiz paraları zorlamadan veya harcamadan oyununuzda güçlü olmak ister misiniz? zindan corp VIP, eşyaları daha da güçlü hale getirmenize izin veren bir otomatik çiftçilik oyunudur! Sayısız öğe ve seçenek, farklı istatistikler ve başarı sistemleri ile kahramanlarınızı istediğiniz gibi geliştirin!

 • Şans! – Jeu de kalıp 2D (0,79 €): Bu, çok fazla hayal kırıklığına neden olacak basit bir platform oyunudur. Çünkü ele alınması gereken sadece üç tuş var – Sol, Sağ ve Zıpla. Hareket hastalığından muzdarip olanlar hızlı kamera hareketlerine dikkat etmelidir.
 • Dungeon Princess 2: Çevrimdışı Dungeon RPG (5,99 €): Bir zindanın en derin kısımlarına giden bir prensesi ve tebaasını kontrol edin. Orada ne tür tehlikelerin gizlendiğini kim bilebilir? Bu roguelike sıra tabanlı gerçek zamanlı aksiyon rol yapma oyunu sizi hafta sonu boyunca meşgul edecek.
 • Savunma Kralı Premium (

  €1,69
  ): Bir bükülme ile kule savunması! Bu oyunda oyuncular, her seviye için en iyi stratejiyi oluşturmak için iki tareti birleştirebilir. Her kulenin, diğer kuleleri hedef almak için kullanabileceği kendi güçlü yönleri vardır.
 • Kawaii Pişirme: Mutfak (€0,99: Zamana karşı bir yarışta, aç müşterileriniz için her türlü yemeği hazırlar ve herkesin memnun olmasını umarsınız. Ne derler bilirsiniz – aç bir adam kızgın bir adamdır!
 • Canavar Katil Pro Suikastçı (

  €1,19
  ): Viktorya dönemi suçluları, popüler “Hitman” serisindeki gibi şiddetli savaşlarla savaşır. Bu çevrimdışı nişancı oyununda inanılmaz bir oyun, gerçekçi modlar ve daha da fazla hardcore görüntü var!

 • Su Sıralama Bulmacası – Premium (€2,99): Bu, beyninizi aktif tutacak eğlenceli ve bağımlılık yapan bir renk eşleştirme oyunudur! Renkli grafiklerin ve gerçekçi su seslerinin keyfini çıkarırken yapboz üstüne yapboz çözerken, reklamsızdır ve internet bağlantısı gerektirmez.

iPhone’unuz için ücretsiz uygulamalar

Bu uygulamalar iOS için ücretsizdir

 • pikselleştirici (€0,99): Pixelizator ile mevcut fotoğrafları retro 8 bitlik bir stile dönüştürerek saati geri alırsınız. Piksel alanını kolayca seçebilirsiniz! İçeriği sansürlemek için de harika! (Almanca ses çıkışı yok)
 • Yağlı Boya – Fotoğraftan Art Maker’a (€4,99): Bu uygulama ile herhangi bir fotoğrafınızı daha sonra evinizi veya çalışma alanınızı dekore etmek için basabileceğiniz gerçekçi bir yağlı boya tabloya dönüştürebilirsiniz. (Almanca ses çıkışı yok)
 • ASL temelleri (€0,99): “ASL Temelleri” uygulaması, Amerikan İşaret Dilinin alfabesini ve sayılarını öğrenmenize yardımcı olur. Telefonunuzu kullanırken neden yeni bir dil öğrenmiyorsunuz? Boşluğu başka bir toplulukla kapatmak asla acıtmaz. (Almanca ses çıkışı yok)
 • Hesap Makinesi Klavyesi – Kalku (€0,99): Calku klavyenizi bir hesap makinesine dönüştürür ve hesaplamaları basitleştirir. Örneğin mesaj göndermek, ödev yapmak veya not almak için istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Artık uygulama değiştirmeye ve kopyalayıp yapıştırmaya gerek yok. (Almanca ses çıkışı yok)
 • Velmio – Hamilelik Kontrolü (39,99 €): Hamilelik beraberinde bazı zorluklar getirir, çünkü içinizde yeni bir hayatın büyüdüğü gerçeğine uyum sağlamanız gerekir. Velmio, genel içeriği zamanında ve ilgili önerilerle değiştirerek, kişisel sağlık profilinize dayalı bilgiler üreten ilk hamilelik uygulamasıdır. Kişiselleştirilmiş bir içgörü akışı, hamilelik belirtilerinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. (Almanca ses çıkışı yok)

Bu mobil oyunlar iOS için ücretsiz

 • Achi – Strateji oyunu (€0,99): Geliştirici, bu bilmeceyi çözebilirseniz dünyanın en zeki %5’i arasında olacağınızı iddia ediyor. Klasik tic-tac-toe oyununa benzersiz deneyimler katan zorlu ve tatmin edici bir mantık oyunu! (Almanca ses çıkışı yok)
 • SPAZE (€0,99): SPHAZE, Polonya’dan bir bağımsız ekip tarafından geliştirilen güzel canlı grafiklere sahip bir bilimkurgu bulmaca oyunudur! Bu, ipi kesme oyunlarını seven herkes için mükemmel bir eğlence!
 • Teknenizi 3D Yerleştirin (€0,99): Ünlü “Teknenizi Dock” uygulamasının tamamen yeniden tasarlanmış bu 3D versiyonu, gelişmiş, kullanıcı dostu işlevleri ve güzel grafikleriyle eğitimi daha da eğlenceli hale getiriyor. Geliştiriciler tutkulu kaptanlardır ve yelkencilik deneyimlerini oyuna getirirler. (Almanca ses çıkışı yok)
 • Renkli Dokunma (€1,99): İşte yiyeceklerden araçlara, karakterlere, ünlü ve egzotik yerlerden eşsiz hayvanlara kadar her şeyi renklendirebileceğiniz bir boyama oyunu!

Uygulama bulunamadı mı? Ardından Salı günü NextPit’te bir sonraki ücretsiz uygulama seçimi olacak. Her zaman olduğu gibi, sonunda: Artık ücretsiz olmayan bir uygulama bulduysanız, bu bir aldatma girişimi değildir. İçerikler bazen kazara tekrar pahalılaşıyor ve yazımızla bu kadar çabuk hükmedemeyiz.genel-27