Bir uygulama indirmeden veya yeni bir hizmete kaydolmadan ücretsiz akışlı TV kanalları alabilmeniz güzel olmaz mıydı? Google TV kullanıcısıysanız, bunu yakında alıyor olabilirsiniz, 9to5Google, yazılımın ve raporların en son sürümünü derledi Şirketin TV yayın platformu (resmi olarak Android TV), dahil edilen 50 canlı TV kanalına işaret eden metinler içerir.

İddia edilen yeni özelliğin, başlatıcı uygulamasında bulunan metne dayalı olarak “Google TV Kanalları” olarak adlandırıldığı görülüyor. Ayrıca yazılımda, yeni hizmete hangi kanalların dahil edileceğine dair ipuçları veren bir görüntü de var. ABC News Live, NBC News Now ve USA Today gibi internet üzerinden yayınlanan ücretsiz kanalların olağan dizisi. Ayrıca Boşanma Mahkemesi, Amerikan Klasikleri ve Deal or no Deal gibi bir sürü arka plan gürültü kanalı da var. Hatta Hallmark Movies kanalını alacak ve büyük bir şehir avukatının sağlam bir fırıncıya aşık olduktan sonra basit şeyleri sevmeyi öğrendiği kanalın keyfini çıkaracaksınız. Ve görünüşe göre alabileceğiniz Reelz kanalını alacaksınız. aktör arkadaşımın yumuşak sesli bir polisi oynamasını izle.

Bu kanalların çoğu, Pluto TV, Philo ve Sling TV dahil olmak üzere diğer ücretsiz veya ucuz akışlı TV hizmetlerinde hazırdır. Ancak bunlar, kaydolmanız gereken hizmetlerdir, oysa Google, LG ve Samsung gibi bazı TV üreticilerinin Akıllı TV’lerinde yaptığı yaklaşımı benimsiyor – alıcılara uzaktan kumandada yalnızca birkaç tıklamayla izleyecekleri bir şey sunuyor. Google’ın 50 kanalı, LG Kanalları ile 175-plus ve Samsung’un TV Plus ile 200’ün üzerinde kanala kıyasla daha ince görünüyor, ancak bundan yararlanmak için muhtemelen tamamen yeni bir TV satın almanız veya bir uygulama indirmeniz gerekmeyecek.

genel-2