Kevin Feige, San Diego Comic-Con'da sahnede

Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, 23 Temmuz 2022’de San Diego Comic-Con’da Marvel Studios sunumuna katılıyor.
Fotoğraf: Disney için Jesse Grant/Getty Images (Getty Resimleri)

O çarpıcı haber Yarasa kız, Leslie Grace’in Barbara Gordon ve Michael Keaton’ın Batman olarak geri döndüğü neredeyse tamamlanmış bir film, serbest bırakmadan çekildi Hollywood’u şok etti – özellikle yönetmenler de dahil olmak üzere filmin yaratılmasında yer alan insanlar Adil El Arbi ve Bilall Fallah.

Filmde yönetmen ikilisiyle birlikte çalışan Marvel Studios patronu Kevin Feige Bayan Marvel, Bilall ve Adil’e yanlarında olduğunu bildirmek için bir e-posta gönderdi. İçinde snippet ki El Arbi Instagram hikayesinde paylaştı, Feige şunları yazdı: “Arkadaşlarım, size ulaşıp ikinizi de düşündüğümüzü bilmenizi istedim. Hakkındaki harika haberler nedeniyle [El Arbi’s] düğün (tebrikler!) ve hakkında hayal kırıklığı yaratan haberler Yarasa kız. Yaptığınız tüm harika işler için sizinle gurur duyuyorum ve özellikle Bayan Marvel elbette! Sizin için sırada ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum. Umarım yakında görüşürüz.”

El Arbi ve Fallah – aynı zamanda Yaşam İçin Kötü Çocuklar— bugün aksiyon türünde çalışan en güzel, en hevesli yönetmenlerden bazıları (io9’ları oku Bayan Marvel onlarla röportaj); ayrıca eğlence endüstrisine çok ihtiyaç duyulan yeni bir bakış açısı getiriyorlar. Feige gibi bir Hollywood devinin desteğini arkalarına attığını görmek harika ve bize yakında Marvel ile tekrar çalışacaklarına dair umut veriyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.

genel-7