Realme, Realme TechLife markasının bir parçası olarak nesnelerin yapay zekası (AIoT) cihazlarını tanıtmak için bugün 12:00 IST’de ‘Hey Creatives’ lansman etkinliğini düzenlemeye hazırlanıyor. Muhtemelen etkinliğin öne çıkan özelliği, 5G özellikli orta menzilli bir teklif olan Realme Pad X olacak. Kaputun altında, Qualcomm Snapdragon 695 SoC ve 8.340mAh pil içerir. Shenzhen merkezli şirket, Realme Watch 3’ün de 26 Temmuz dijital lansman etkinliği sırasında tanıtılacağını doğruladı. Bu akıllı saat, 500 nit en yüksek parlaklığa sahip 1.8 inç ekrana sahiptir.

Realme, dijital lansman etkinliğinin bugün 12:00 IST’de başlamasını planladı. Realme India’nın resmi YouTube kanalı ve Facebook sayfası üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Realme Watch 3, Pad X, Flat Monitor, Buds Wireless 2S, Buds Air 3 Neo, Realme Smart Keyboard ve Realme Pencil bu etkinlik için onaylandı.

Realme Pad X özellikleri

Realme Pad X, bu yılın başlarında Mayıs ayında piyasaya sürüldü. Snapdragon 695 SoC ve 8.340 mAh pil içerir. Bu tablet 10,95 inç ekrana sahip. Dolby Atmos tarafından geliştirilmiş dört hoparlör içerir.

Realme Watch 3 özellikleri

Bu akıllı saat 3, ufuk kavisli cam ve 500 nit tepe parlaklığa sahip 1,8 inç ekrana sahip olacak. Realme Watch, AI çevresel gürültü iptali (ENC) Bluetooth aramasını içerecek.

Realme Buds Wireless 2S özellikleri

Bu boyun bandı tarzı kablosuz kulaklıklar, 11,2 mm dinamik bas sürücüleri ile donatılacak. Buds Wireless 2S’nin 24 saate kadar oynatma desteği sunması bekleniyor. Realme, 20 dakikalık bir şarjın 7 saate kadar yedekleme ekleyeceğini iddia ediyor. Bluetooth 3.0 bağlantısı ve çift cihaz hızlı geçiş teknolojisine sahip olacaklar.

Realme Buds Air 3 Neo teknik özellikleri

Realme Buds Air 3 Neo, yakın zamanda Çin’de piyasaya sürülen TWS kulaklıklardır. 30 saate kadar toplam oynatma süresi sağladıkları söyleniyor. Bu TWS kulakiçi kulaklıklar, 10 mm dinamik bas sürücüleri ile donatılmıştır. AI ENC özelliğine sahiptirler ve Dolby Atmos teknolojisini desteklerler.

Realme Flat Monitor, Akıllı Klavye özellikleri

Realme Flat Monitor, 23,8 inç full HD çerçevesiz bir panele sahip olacak. 75Hz yenileme hızı ve 8 milisaniye yanıt süresi sunacak. Ayrıca, 280 mAh pilli Realme Akıllı Klavye ve 10,6 saate kadar pil ömrüne sahip Realme Kalem de 26 Ocak lansman etkinliği serisinin bir parçası olacak.
genel-8