Yüzüklerin Efendisi: Gollum, itibari mücevher hayranı olarak oynadığınız bir video oyunu, 1 Eylül çıkış tarihinden itibaren ertelendi. Göre Twitter’da yayınlanan açıklama Oyunun geliştiricileri Daedalic Entertainment tarafından “birkaç ay” sonra piyasaya sürülecek ve kesin tarih yakında gelecek.

Oyun gecikmeleri bugünlerde fazlasıyla yaygın, ancak bu, gollüm oyun, Amazon’un Prime Video şovunun yanında piyasaya sürülmeyecek, Güç Yüzükleri, 2 Eylül’de prömiyer yapacak. Gösteri ayarlanırken uzun Sméagol, Ring’i ele geçirmeden önce, aynı seriden gişe rekorları kıran bir gösteriden bir gün önce çıkarsa oyunun biraz hız kazanacağını hayal etmek kolay.

Yine de, belirli bir çıkış tarihine ulaşmak yerine geliştiricilere, KG’ye ve diğer herkese işlerini yapmak için ihtiyaç duydukları zamanı vermek daha önemlidir. Daedalic bunu doğru yaparsa, oyunu gösteri sona erdiğinde hemen yayınlayabilir; göre Ne İzlemeliilk sezonu Güç Yüzükleri sekiz bölümden oluşacak ve haftada bir yayınlanacak. Her iki durumda da, gösteri iyiyse (ki, Amazon’un buna astronomik miktarda para harcadığını umarsınız), Yüzüklerin Efendisi Gollum’un yararlanabileceği kültürel bilince birkaç hafta veya ay geri dönebilirdi.

Oyunun PlayStation 4 ve 5, PC, Xbox One ve Series S/X ve Nintendo Switch için çıkması planlanıyor. Başlangıçta Switch versiyonu diğerlerinden birkaç ay sonra çıkacaktı. Daedalic hemen cevap vermedi Sınır‘s, Switch sürümünün gecikme nedeniyle diğerleriyle birlikte başlatılıp başlatılmayacağı veya birkaç ay sonra hala yayınlanıp yayınlanmayacağı ile ilgili bir soru.

Gollum olarak oynamayı dört gözle bekliyorsanız, kontrol etmek isteyebilirsiniz. fragman bu, bu ayın başlarında yayınlandı.

genel-2