Bu hafta sonu, yeni nesil AMD Ryzen 7000 (Raphael) CPU’lar için hazırlanan MSI AM5 anakartlarının ilk sözde görüntülerini, ayrıntılarını ve örnek arka G/Ç panellerini gördük. Twitter tabanlı sızıntı chi11eddog Bu ayrıntılar ve MSI X670E Carbon Wi-Fi, MSI Pro X670-P Wi-Fi gibi MSI anakartlarından ve X670 ailesine katılan yenilenen Godlike ve Ace anakartların ipuçlarından bahsederek dikkat çekti.

Bir Ryzen 7000 işlemci ile eşleştirmek için hangi anakartlar ilginizi çekiyorsa, kaynağa göre standart olarak “HDMI 2.1 FRL + DP 1.4 HBR3 @ 4K120 ve 2.5G+WIFI 6E” bağlantısı bekleyebilirsiniz.

Chi11eddog’un sosyal medya gönderisi, emojiler ve etiketlenmemiş resimlerle dolu, çözülmesi biraz kabus gibi. Bununla birlikte, sol taraftaki resim, yeni MSI X670E Carbon Wi-Fi anakartın VRM ısı bloğu/zırhının bir bölümünü, özellikle de işlemci ile arka G/Ç arasındaki alanı göstermektedir (Wi-Fi terminallerinden birinin dışarı baktığını görebiliriz) ).

Kredi: Chi11eddog / MSI

Orijinal ise, ikinci resim kesinlikle yeni MSI X670E Carbon Wi-Fi’den, ürün adını köşeli parantez içinde görebileceğiniz gibi. İlginç bir şekilde, bu çekim ayrıca bir MSI “Lightning Gen 5 M.2” gösteriyor. SSD yuvası soğutucu/kapak – bir PCIe 5.0 depolama bağlantısını gösterir. İlk PCIe yuvasına ve bazı RAM yuvalarına bir bakış var. İki resim, MSI Carbon anakart serisi için yeni bir tasarım dilinin ilk çıkışını gösteriyor.genel-21