Doctor Strange 2 Gişede 800 Milyonu Geçti başlıklı makalenin resmi

resim: Marvel Stüdyoları

Hafta sonu rüzgarla birlikte, bir haber geldi. sarma o Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strangeyöneten Sam Raimiresmen geçerek 800 milyon doların üzerinde kazandı Batman’in tiyatro koşuları, tiyatroları vuran son büyük süper kahraman filmi. Doktor Garip 2 son Marvel gezisinden uzakta hala iyi bir değişiklik parçası –Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok piyasaya sürülmesi sırasında 1,89 milyar dolar kazandı.

Kuzeyli VOD’a çıkışı, bu hafta sonundan sonra muhtemelen biraz daha fazla hareket olacak şekilde yapmasına rağmen, izleyicileri çekmeye devam ediyor. Robert Eggers’ın yönettiği tarihi aksiyon filmi bugüne kadar yaklaşık 64 milyon hasılat elde etti. Film, Alexander Skarsgård ve Anya Taylor-Joy’u intikam almaya ve kasvetli bir kaderin pençelerinden kaçmaya çalışırken canlandırıyor.

Bu hafta sonu ayrıca ilk getirileri gördü Downton Manastırı: Yeni Bir Dönemaçılış hafta sonundan sonra 16 milyon getirdi. Universal Studios’un özel bir yapımı olan Universal Pictures, 2019’ların devam filmini yayınladı. Downton Manastırı2010’dan 2015’e kadar süren ve uluslararası bir fenomen haline gelen hit televizyon dizisinin devamı niteliğindeydi. Dizi, aristokrat Crawley ailesini ve onların aile içi yardımlarını altı sezon ve elli iki bölüm boyunca takip ediyor.

Alex Garland’ın korku filmi “toksik erkeklik” başlıklı uygun bir şekilde erkekler, aynı zamanda sağlam bir açılış hafta sonu geçirdi (Entertainment Weekly). 3,3 milyon büyük çıkışlarla karşılaştırıldığında mütevazı görünse de film, bağımsız Darling A24 tarafından dağıtılan zorlu ve bölücü bir saat. Daha iyi bir karşılaştırma için açılış rakamlarına bakabiliriz. Her Şey Her Yerde Aynı Andaaçılış hafta sonunda 3,2 milyon hasılat elde eden A24 tarafından dağıtılan başka bir film.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7