Ekim 2023, yüksek profilli oyunlar söz konusu olduğunda en yoğun aylardan biri olacak gibi görünüyor ve Marvel’s Spider-Man 2, Alan Wake 2 ve Super Mario Bros. Wonder gibi oyunların peşine düşmek istemiyoruz. Don’t Nod Entertainment, Banishers: Ghosts of New Eden’ı Kasım ayından “daha az doymuş” bir tarih olan 13 Şubat’a ertelemeyi seçti.

Don’t Nod CEO’su Oskar Guilbert bir yazısında şunları yazdı: “Piyasanın yıl sonunda PC ve konsollarda AAA oyunları için yoğun bir çıkış döngüsü yaşadığından bu yeni serinin çıkışını üç ay ertelemeye karar verdik.” basın bülteni. “Banishers: Ghosts of New Eden’in daha az doygun bir dönemde ticari olarak piyasaya sürülmesinin ona hak ettiği ilgiyi vereceğine inanıyoruz.”

Şimdi oynuyor: Banishers: Ghosts of New Eden – Genişletilmiş Oyun Fragmanı

Bir takipte heyecanDon’t Nod, Banishers: Ghosts of New Eden’in “tamamlanıp piyasaya sürülmeye hazır” olduğunu ve stüdyonun oyununa, yılın en büyük oyunlarından bazılarının gölgesinde kalmayacak bir ışık tutmayı hedeflediğini ekledi. Yeni sürümler söz konusu olduğunda Ocak ve Şubat ayları kurak aylar olsa da bazı şeylerin değiştiğini ve gelecek yıl bazı büyük oyunların çıkışını göreceğimizi belirtmekte fayda var. Tekken 8 26 Ocak’ta çıkıyor ve Suicide Squad: Kill the Justice League’in şu anda 2 Şubat’ta gelmesi planlanıyor.

Banishers: Ghosts of New Eden’in acil yarışmasında orijinal Tomb Raider üçlemesinin yeniden düzenlenmesi, Switch’te Mario vs. Donkey Kong ve Nightingale’in erken erişim lansmanı yer alırken, Şubat ayında Destiny 2’nin The Final Shape genişletmesi ve Final Fantasy’nin gelişi görülecek. VII: Sırasıyla 27 Şubat ve 29 Şubat’ta yeniden doğuş.

Don’t Nod’un paranormal yok etme oyunu hakkında, Summer Game Fest’te ilk kez tanıtıldığından bu yana pek bir şey açıklanmadı, ancak son God of War oyunlarının oynanışından ilham alan doğaüstü bir aşk hikayesi arıyorsanız bu oyun sizin için ideal olabilir. bakmaya değer.

“Banishers, Don’t Nod’un 2018’deki God of War tarzındaki bir aksiyon-macera oyununu ele almasıdır. Bu, bir müttefikle dünyada nasıl hareket ettiğiniz, bol miktarda işçilik öğesi topladığınız, teçhizatınızı ve silahlarınızı yükselttiğiniz, çevresel sorunları nasıl çözdüğünüzle açıkça ortaya çıkıyor. GameSpot’un Banishers: Ghosts of New Eden önizlemesinde Mark Delaney, engelleri aşmak için bulmacalar çözdüğünü ve fantastik canavarları hem mecazi hem de kelimenin tam anlamıyla renkli kombinasyonlarla rutin olarak parçalara ayırdığını, hatta God of War’ın tercih ettiği parlak turuncu kullanımı tekrarlandığını söyledi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1