130 dolardan daha düşük bir fiyata, kendine özgü bir tasarıma ve inanılmaz ANC kalitesine sahip geleneksel bir kablosuz kulaklık arıyorsanız, doğru yere geldiniz! Amazon, Sony LinkBuds S’de destansı Kara Cuma anlaşmasını yeniden başlattı. Bu, kablosuz kulaklıkları 2024 için en düşük fiyata getiriyor, o yüzden acele edin ve %36 indirimli bir çift alın!

Bu kulak içi kulaklıkları en son indirimli fiyatlarla gördüğümüzde kullanıcılar yalnızca 52 $ tasarruf edebilmişti. Bu fırsat bu yıl birkaç kez hayata geçirildi, ancak Sony kulaklıkların fiyatı, geçmiş yılın şenlikli alışveriş sezonundan bu yana şimdiki kadar önemli bir düşüş yaşamadı. Başka bir deyişle, şimdi onları almanın tam zamanı!

Bu yavru köpekler kesinlikle Sony’nin amiral gemisi WF-1000XM4 veya XM5 ile rekabet edemese de müzik severler için özellikle iyi bir seçenek olmaya devam ediyor. İlk olarak, mükemmel ANC teknolojileri, düşük frekanslı gürültüleri uzak tutma konusunda mükemmel bir iş çıkarıyor. Bazı tiz sesler ara sıra kulaklarınıza ulaşsa da, bunları işe gidip gelmek için inanılmaz bir seçim olarak göreceksiniz.

Bu kulaklıkların önceki nesline sahipseniz, muhtemelen ses kalitesinden pek etkilenmemişsinizdir. Bu kötü çocuklar bu konuda hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyorlar ve mevcut fiyatlarına göre olağanüstü bir ses sunuyorlar. Sıradan dinleyiciler, çoğu müzik türünde harika bir deneyim sunan düşük ve orta aralık frekanslarını özellikle eğlenceli bulmalıdır.

Pil ömrüne gelince, LinkBuds S şarj başına altı saate kadar oynatma süresi sunacak ve kasadan ekstra 20 saat daha çıkacak. O kadar etkileyici olmasa da güvertede hızlı bir şarj seçeneği de var.

Özetlemek gerekirse, bu Sony kulaklıklar harika ses veriyor, istenmeyen gürültülerin çoğunu engelliyor ve kayda değer bir pil ömrü sunuyor. Onlar hakkındaki en iyi şey? Şu anda Amazon’da Kara Cuma fiyatından bir çift satın alabilirsiniz. Ancak bu anlaşmayı gerçekleştirmek için fazla zamanınızın olmadığını unutmayın.telefon-1