Bir hafta önce, tüm Galaxy Tab S8 serisi için harika bir Best Buy fırsatını paylaşmıştık. Bunun “Günün Fırsatı” olduğu göz önüne alındığında, tasarruf fırsatı 24 saatten fazla sürmedi. Vanilya Galaxy Tab S8’i alma şansını kaçıranlar, onu uygun fiyata alma fırsatına sahip.

Şu anda, Samsung’un geçen yılki tableti Amazon’da %14 daha ucuza satılıyor ve bu da 600 doların biraz altına iniyor; tam da geçen hafta Best Buy’da cihaz için gördüğümüz fiyat. Bu kadar cazip bir indirimi ilk kez görmüyoruz, ancak mevcut anlaşma yine de değerli. Sonuçta yatırımınızın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz.

En iyi Android tabletlerden biri olan Samsung Galaxy Tab S8, büyük kardeşlerine göre nispeten daha kolay yönetilebilir. 120 Hz yenileme hızına sahip 11 inç ekranı ve stereo hoparlörleriyle cihaz, daha zorlu uygulamalar için olduğu kadar internette gezinmek gibi günlük görevler için de aynı kapasiteye sahiptir. Ve bir dizüstü bilgisayarın tüm işlevlerine gerçekten ihtiyaç duymadan ihtiyaç duyduğunuzda DeX moduna güvenebilirsiniz. Bu, uygulamaları daha büyük bir ekranda görüntülemenize ve çeşitli harici cihazları tabletinize bağlamanıza olanak tanır. Doğal olarak bu mod, tabletinizi işle ilgili görevler için kullandığınızda kullanışlıdır.

En büyük rakibinin aksine Samsung tablet aynı zamanda S Pen ile birlikte geliyor. Bu sizi ek masraflardan kurtarır ve şüphesiz takdir edilir. Üstelik, en son Qualcomm yonga seti olmayabilir, ancak yine de oldukça yetenekli ve sizi yarı yolda bırakmaması gereken Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1’i de alacaksınız.

Galaxy Tab S8’in üzerinde ayrıca büyük bir 8.000mAh batarya bulunuyor. Bu, yoğun bir günü fişe bağlamadan geçirmeniz için yeterli olacaktır. Herhangi bir dezavantajı varsa, o da pilin kablosuz şarjı desteklememesidir, ancak bunun ortalama bir kullanıcının onsuz yaşayamayacağı bir şey olduğunu söyleyemeyiz.

Genel olarak, oldukça yetenekli ve aynı derecede pahalı olan Galaxy Tab S8 Ultra’ya daha ucuz bir alternatif arıyorsanız, vanilya versiyonunu tercih etmenizi öneririz. Artık Amazon’da %14 daha ucuz olduğundan değerli bir yatırımdır.telefon-1