Ücretsiz 2.0 güncellemesi ve Path Tracing’i de içeren Phantom Liberty genişletmesi ile Cyberpunk 2077, PC oyunları için bir kez daha yeni bir standart belirledi. Bu yeni Cyberpunk 2077 Yol İzleme modu, oyunu daha da zorlu hale getiriyor.

Geçen hafta Phantom Liberty’nin PC analizimizde bunu zaten söylemiştik, ancak CDPR, Cyberpunk 2077 genişletmesi ile teknik açıdan en gelişmiş ve en güzel PC oyununu sunmuştur. Söylendiği gibi, ücretsiz 2.0 güncellemesi NVIDIA’nın DLSS 3.5 teknolojisi ve Yol İzleme desteği ekledi. “Yol izleme, tüm ışıklarının çevredeki tüm yüzeyleri düzgün bir şekilde etkilemesini sağlayarak Night City’ye fotogerçekçi bir görünüm kazandırıyor” diye yazdık.

Standart Işın İzleme alt kümesi ihtiyaçlarınız için yeterli değilse, bu yeni mod modder’dan ‘Schreedr’, ışınların sayısını ve daha fazla ışık sıçramasını artırarak oyunu daha da gerçekçi hale getirmeyi amaçlıyor. Mod geliştiriciye göre Cyberpunk 2077 varsayılan olarak iki ışın ve iki demet kullanıyor ve bu modun kullanılmasıyla oyuncular ışın ve sıçrama sayısını altıya çıkarabiliyor. Farklı numaralar arasında seçim yapmak için çeşitli dosyalar dahil edilmiştir. Modlayıcının da belirttiği gibi, teknoloji çok fazla GPU gücü gerektiriyor ve en azından bir NVIDIA RTX 4070 GPU kullanılmasını öneriyor.

Bu modu denemek isteyenler buradan indirebilirler. Nexusmod’lar burada. Söylendiği gibi, çok fazla ışın ve sıçrama kullanıldığında performansı büyük ölçüde etkileyeceği için bu modu kullanırken dikkatli olun.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ve ücretsiz 2.0 güncellemesi artık PC, PS5 ve Xbox Series X|S için mevcut. İncelememizde Phantom Liberty hakkında şunları yazmıştık:

“Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, daha fantastik bir hikaye anlatımı (bu sefer bir casus gerilim temasıyla), heyecan verici dövüşler ve çok yüksek kaliteli yan içerik sunmak için zaten harika olan bir oyunun üzerine inşa edildi”, diye yazdık. “Avantaj ağacının revizyonu, ilerleme açısından büyük bir gelişme ve araç savaşı ve elden geçirilmiş polis sistemi gibi eklemeler oyunun kurallarını değiştirmese de memnuniyetle karşılanıyor. Şu ana kadar Cyberpunk 2077’yi beklediyseniz, 120 saatten fazla kaliteli içeriğe ve kendinizi tam anlamıyla içinde kaybedebileceğiniz inanılmaz derecede sürükleyici bir oyun dünyasına sahip devasa bir oyun. Üstelik, eğer gerekli donanıma sahipseniz (PC ve RTX 40 GPU) mevcut olan açık ara en güzel ve teknik açıdan gelişmiş oyundur. ).”

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecangenel-17