Neler var? CS2 konsolu komutları ve hileleri? Onlarca yıllık taktiksel nişancı oyunları serisindeki geçmiş girişleri takip ederek, CS2 komut satırı arayüzüyle uğraşmak bazı ilginç sonuçlar doğurabilir. Test yataklarından yararlı analitik veri dökümlerine kadar, oyunun bu gelişmiş yönünün nasıl kullanılacağını bilmek, oyunun iç işleyişini daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

CS2 konsolu komutlarını ve hilelerini kullanma şekliniz CSGO’ya göre büyük ölçüde değişmedi. Tamamen farklı bir motora geçmek yerine yalnızca Valve’ın şirket içi geliştirme platformuna yönelik modern bir güncelleme kullanılıyor. Bazı benzerliklerin olması, birkaç farklılığın olmadığı anlamına gelmez. İşler karmaşıklaşmadan önce daha fazla CS2 rehberi için bir sonraki maçınızda performansınızı artırın. en iyi CS2 artı işareti kodları. Her şeyi öğrenmek Counter-Strike 2’deki her harita CS2 Premier Modu formatında iyi bir sıralamaya girmenize yardımcı olacaktır. Ve kontrol et CS2’de tavuk nasıl pişirilir? Ananas demediğimizi fark ettiniz mi? Burada el bombalarından bahsetmiyoruz.

CS2 konsolu komutları ve hileleri

Aşağıdaki CS2 konsolu komutları CSGO’da çalışmıştır ancak bu yazının yazıldığı sırada tamamı CS2 ile test edilmemiştir. Erişimin sağlanması zor olabilir.

Test ederken CS2’de çalışmayanları kaldırmak için bu listeyi güncelleyeceğiz. Herhangi birinin “1” veya “0” ile bitmesi durumunda, 0’ın yanlış, 1’in ise doğru anlamına geldiğini unutmayın.

CS2 konsol komutu Etki
sv_cheats 1 / 0 CS2 hile komutlarının çalışmasına izin verir veya vermez.
Net_grafik 1 / 0 Ağ istatistiklerini gösterir veya gizler.
cl_disable_ragdolls 1 / 0 Oyuncu öldüğünde ragdoll fiziğini etkinleştirir veya devre dışı bırakır.
cl_showfps 1 / 0 FPS sayacını etkinleştirir veya devre dışı bırakır.
mp_roundtime / mp_roundtime_defuse / mp_roundtime_hostage Normal, etkisiz hale getirme ve rehine karşılaşmalarının süresini ayarlamanıza olanak tanır.
Tanrı Sonsuz sağlık verir.
Klipsiz Eğitim veya video çerçeveleme amacıyla harita üzerinde uçmanıza olanak tanır.
Give_weapon_(silah adı) Size tanımlanmış silahı verir.
r_drawOther-Modeller 1 / 0 Diğer oyuncuları duvarların arkasından görmenizi sağlar.
sv_gravity Düşük yer çekimini değiştirmenizi sağlar.
sv_lan 1 Yerel bir özel sunucu kurar.
ent_bbox Bir nesnenin çarpışma kutusu hakkında hileli bir fikir gösterir (potansiyel saklanma noktalarının gösterilmesine yardımcı olabilir)

CS2 konsolu komut kutusu nasıl açılır

CS2 konsolu komut kutusunu açmak için genel ayarlar ekranında Oyun Ayarları sekmesine dalmanız gerekir. Önce “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” ayarını arayın ve işaretleyin, ardından istediğiniz zaman klavyenizdeki “~” tuşunu kullanarak bu ayarı çağırın.

CS2 konsolu komut kutusunun oyunla birlikte başlatılmasını sağlamak için Steam aracılığıyla bir komut bile girebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki özel bölümü kontrol edin.

CS2 konsolu komut başlatma seçenekleri

Oyun başlatıldığında etkinleştirmek için bu CS2 konsolu komutlarını oyunun Steam’deki tercihler sayfasından kullanabilirsiniz:

CS2 konsol komutu Etki
-novid Başlatma videosunu atlar.
-Tam ekran Oyunu tam ekran modunda başlatır.
-konsol Oyun başlatıldığında CS2 konsolu komut satırı kutusunu otomatik olarak açar.
+fps_max 0 Menülerde bile CS2 kare hızının kilidini açar.
+cl_forcepreload 1 Daha uzun yükleme süresiyle daha sorunsuz başlangıç ​​işlemi için temel oyun varlıklarını maç öncesinde önceden yükler.

Birden fazla CS2 başlatma komutunu aynı anda kullanma

Steam üzerinden aynı anda birden fazla CS2 başlatma komutunu kullanmak için, her komutun ardından bir boşluk bırakmanız yeterlidir. Oyunu başlatmak için play tuşuna bastığınızda, girilen her komutu birlikte yürütecektir.

Daha fazla CS2 konsol komutu nasıl alınır?

Yukarıdaki en iyi CS2 konsol komutlarından yalnızca birkaçını listeledik: yararlı bulmanız muhtemel olanlar.

Daha fazlasını istiyorsanız CS2 konsoluna dönmeniz yeterlidir. Otomatik tamamlama özelliğini kullanır. Bu, siz başkalarını yazarken CS2 konsolu komutlarını önereceği anlamına gelir. Ok tuşlarını ve sekmeyi kullanarak, yazdığınız daha uzun komutları hızlı bir şekilde tamamlayabilecek veya önerilere göre tamamen yeni komutları çalıştırabileceksiniz.

Henüz CS2 doldurmanız gerekmedi mi? kullanarak hafif bir avantaj elde edin. en iyi CS2 bağlamaları Aynı anda birden fazla eylemi gerçekleştirmek için. Maksimum FPS için en iyi CS2 ayarları takılmaları gidermenize ve köşelere kusursuz bir şekilde göz atmak için yüksek yenileme hızına sahip monitörünüzden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Son olarak, nasıl yapıldığını öğrenin CS2 sıralamaları ve derecelendirme sistemi siz duruşunuzu bozmadan önce çalışır.oyun-2