Genshin Etkisi sürüm 4.1 güncellemesi bu hafta yayına giriyor, bu da HoYoverse’ın sürüm 4.2’de gelecek yeni kadro eklemelerini duyurma zamanının geldiği anlamına geliyor. Steambird muhabiri Charlotte, Hydro Archon’un kendisi Furina ile birlikte oynanabilir karakterler listesine katılacak. Furina’nın bir Archon olması nedeniyle beş yıldızlı bir karakter olduğuna şüphe yok, ancak Charlotte’un aynı statüye sahip olup olmadığını bilmenin bir yolu yok.

Charlotte ilk kez Genshin Impact sürüm 3.7’de, biz hâlâ Sümeru’daki maceramızı tamamlarken tanıtıldı. Bir süre onun Cryo görüşünü ve şüpheli kamera katalizörünü görebildik. Ancak Genshin Impact 4.1’in çıkış tarihi öncesinde, Fontaine’li olduğu göz önüne alındığında, anime oyununda resmi olarak ne zaman oynanabilir hale geleceği hakkında hiçbir fikrimiz yoktu.

Artık onu 4.2 sürümüne alabilmemiz için en az altı hafta daha beklememiz gerektiğini biliyoruz. Kanıt olarak önceki Archon’lara baktığımızda güçlü bir Hydro eklentisi olacağı kesin olan bir karakter olan Furina da ona katılıyor.

Tahmin etmemiz gerekseydi Charlotte muhtemelen her zaman yanında bulundurduğu kamerayı kullanarak saldırırdı. Katalizör tipi bir silah olarak kullanılabilir, ancak ne tür bir rolü üstleneceğini bilmenin gerçek bir yolu yok: DPS, şifacı, kalkancı vb.

Furina ise elinde bir tür asa tutuyor. yakın zamanda ortaya çıkan sanat. Görünüşe göre bir kılıç gibi ikiye katlanabilir ama bunu öğrenmek için bekleyip görmemiz gerekecek. Furina’nın rolü de bir gizem, ancak Hydro karakterleri genellikle destek veya alt DPS rollerini doldurma eğilimindedir.

Geri adım atıyorsanız ve sürüm 4.1 güncellemesine hazırlanıyorsanız, kimi seçeceğinizi öğrenmek için Genshin Impact katman listemize göz atmayı unutmayın. Ekstra Primogemler için mevcut Genshin Impact kodlarını kullanmayı unutmayın.oyun-2