Bazı insanların muhteşem Monster Hunter World ve Monster Hunter Rise oyunlarını hâlâ PC’de oynamadığını hayal etmek zor olsa da, aranızdan bazılarının hâlâ orada olduğunu düşünüyorum. Humble Bundle’da tüm Monster Monster Hunter World, Monster Hunter Rise oyunları ve tüm DLC’yi yalnızca 30$ karşılığında alabilirsiniz.

Buna Monster Hunter World, Monster Hunter World: Iceborne, Monster Hunter Rise, Monster Hunter Rise: Sunbreak ve lüks oyunlar dahildir. Tüm bunlar, tek bir oyunun maliyetinden daha düşük bir fiyata, Humblebundle.com.

Humblebundle Monster Hunter indirimi

MHW ve MHW: Iceborne’un tamamını zaten satın aldıysanız, bunun yerine Monster Hunter Rise ve DLC’sini 20 $ karşılığında alarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Bununla oluşturabileceğiniz çeşitli anlaşma kombinasyonları var ve bu fırsatı kaçırmamalısınız. Veya hayır kurumlarına bağışta bulunmak isteyen bir aile üyeniz veya arkadaşınız için unvanları alabilirsiniz.

2025 yılında PS5, Xbox Series X|S ve PC için piyasaya sürülecek olan Monster Hunter oyunlarının yeni nesli Monster Hunter Wilds’ı beklerken bu oyunlardan herhangi birini veya tümünü almanızı öneririm.oyun-4