Operatörlerin, mevcut mobil ağ operatörlerinden geçiş yapan yeni müşterileri nasıl ödüllendirmeyi sevdiğini biliyor musunuz? Bu, T-Mobile tarafından benimsenen ve düzenli olarak geliştirilen çok eski bir politikadır. Verizonve giderek daha iyi giriş bonusları ve ayrıcalıkları sunan AT&T, ancak fark etmemiş olabileceğiniz şey, bu kablosuz hizmet sağlayıcılarından birinin, gemiden atlamakla tehdit ettiğiniz takdirde size cömert bir ücret ödeyeceğidir. Ve hayır, düşündüğün gibi değil.

Aslında bir operatör değişikliği yapmanıza veya ilk etapta bir operatör değişikliği yapma niyetinde olmanıza gerek yok, unutmayın. Zaten kafanız karıştı mı? O zaman açıklayalım.
Sırasında T mobil Milyonlarca müşteriyi ikna eden rastgele sadakat indirimlerinin, ücretsiz hatların ve diğer tatlı promosyonların kralıydı Verizon ve AT&T abonelerinin Macenta tarafına geçmesine rağmen, görünen o ki Big Red’in mevcut kullanıcılarına bedava para atma sırası geldi, Slickdeals’taki her zaman becerikli insanlar tarafından keşfedildiği gibi ve hem bu web sitesinde hem de birçok kişi tarafından onaylandı Reddit’te.
Bir yıl boyunca aylık faturanızı 10 dolar düşürmek için yapmanız gereken tek şey, My’deki hesabınıza erişmek. Verizon uygulamasını açın, üst kısımdaki “Profili ve Ayarları Düzenle” seçeneğine dokunun ve “Hesap Ayarları” ekranınızın “Güvenlik” bölümünde “Numara Kilidi” özelliğini bulun.
Bahsedilen özelliği kapattığınızda, esasen sinyal vermiş olacaksınız. Verizon Telefon numaranızı farklı bir operatöre taşımaya hazırlandığınızı ve yukarıda belirtilen “Hesap Ayarları” menüsünden bir “Numara Aktarım Pini” oluşturduktan sonra Big Red, sizi yılda 10 ABD Doları içeren bir e-postayla kalmaya ikna etmeye çalışacaktır. aylık indirim.

Şansınıza bağlı olarak, söz konusu e-posta birkaç dakika veya birkaç saat içinde gelebilir, ancak son birkaç gündür bu numarayı deneyen hemen hemen herkese göre, sadakat indiriminiz eninde sonunda ulaşacaktır. Belki de en dikkat çekici olanı, indirimin, Numara Kilidini (geçici olarak) devre dışı bırakmayı seçtiğiniz her bir hat için ayrı ayrı uygulanmasıdır; bu, burada toplamda 120 $ veya çok daha fazla tasarruf etmek istediğiniz anlamına gelir.

Promosyonu tamamladıktan sonra Numara Kilidi işlevini etkinleştirmeyi unutmayın, çünkü bu hesabınızın güvenliği açısından önemlidir ve indirimden yararlanmak istiyorsanız acele edin. Verizon kibosh’u kelimenin tam anlamıyla her an üzerine koyabilirdim.telefon-1