İki ihbarcının sızdırdığı ayrıntılara göre, Amazon Büyük Hint Festivali İndirimi 2023 10 Ekim’de başlayacak. Şirketin amiral gemisi satış etkinliğinin, rakip Flipkart’ın Büyük Milyar Gün satışıyla birlikte gerçekleşmesi bekleniyor; her iki e-ticaret devi de satışlarını genellikle her yıl aynı zamanlarda duyuruyor. Amazon’un çeşitli ürünlerde çeşitli fırsatlar, indirimler ve teklifler sunan diğer indirim etkinlikleri gibi, Büyük Hint Festivali İndiriminin de Amazon Prime abonelerine erken erişim sunacağı doğrulandı.

Tipster Mukul Sharma’nın paylaştığı ekran görüntülerine göre (X: @stufflistings) ve Abhishek Yadav (X: @yabhishekd), Amazon’un Büyük Hint Festivali satışı 10 Ekim’de başlayacak. Sızdırılan her iki ekran görüntüsü de e-ticaret platformunun yaklaşan satış sırasında satın alımlarda indirim sunmak için SBI Bank ile ortaklık kurduğunu doğruluyor. Bu arada Amazon’un Açılış sayfası Firmanın web sitesinde yakın zamanda yayına giren satış için hâlâ satışın “yakında” olacağı belirtiliyor.

amazon büyük hint festivali indirimi 2023 malzeme listeleri amazon indirimi

Amazon Büyük Hint Festivali İndirimlerinin 10 Ekim’de başlayacağı söyleniyor
Fotoğraf Kredisi: X/ Mukul Sharma (@stufflistings)

Sızan görüntülere göre SBI bankası müşterileri, Amazon Büyük Hint Festivali İndirimi 2023 sırasında belirli ürünlerde SBI banka ve kredi kartları kullanılarak yapılan alışverişlerde yüzde 10’a varan indirimden anında yararlanabilecek. indirimler ürünlere göre değişiklik gösterecektir ve müşteriler, satın alma işlemi yapmadan önce bu fırsatları karşılaştırmalıdır.

Sharma’nın paylaştığı görsel aynı zamanda Amazon’un bir sonraki indirim etkinliğinde geçerli olacak bazı fırsatlara da işaret ediyor. E-ticaret platformu, akıllı telefon ve cep telefonu aksesuarlarında yüzde 40’a varan indirimler sunacak. Müşteriler ayrıca uygun akıllı telefonlarda alım satım yaparken 60.000’e varan değişim indirimlerinden de yararlanabiliyor.

Teaser görselleri, etkinlik boyunca OnePlus Nord 3, Samsung Galaxy M34 5G ve Redmi 12 5G’nin indirimli fiyatlarla satışa sunulacağını gösteriyor. İhbarcı tarafından paylaşılan sızdırılan görüntüye göre e-ticaret devinin, yaklaşan Amazon Büyük Hint Festivali İndirimi 2023’te akıllı saatler, dizüstü bilgisayarlar, kulaklıklar ve diğer ürünlerde de yüzde 75’e varan indirimler sunması bekleniyor.


Bağlı kuruluş bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir; ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

genel-8