Cehennem Melekleri 4 nihayet sinemalarda gösterime girdi ve bu, Cehennem Melekleri filmlerinin tümüne dönüp bakıp onları sıralamak için mükemmel bir zaman. Şu ana kadar gördüğümüz sadece üç film var, bu da bunun üzerinden geçmenin çok uzun sürmeyeceği anlamına geliyor. İlk film 2010 yılında gösterime girdi ve bu, Sylvester Stallone’un diğer aksiyon yıldızlarından oluşan bir topluluk filmi yaratma çabalarının doruk noktasıydı. Stallone filmin ortak yazarlığını yaptı, yönetti ve Cehennem Melekleri’nin lideri Barney Ross’u canlandırdı.

Stallone ayrıca Lee Christmas’ı canlandırması için Jason Statham’ı işe aldı; Yin Yang rolünde Jet Li, Gunner Jensen rolünde Dolph Lundgren, Toll Road rolünde Randy Couture ve Hale Caesar rolünde Terry Crews yer aldı. Birkaç istisna dışında, bu ekip sonraki filmlerde, oyuncu kadrosuna yapılan birkaç ekleme ve çıkarma dışında büyük ölçüde bozulmadan kaldı. Ancak ana fikir her zaman aynı kaldı ve bu, aksiyon simgelerini hem kahraman hem de kötü adam olarak kullanmayı seven bir seri. Ve eğer Cehennem Melekleri 4 bir başarıysa, gelecekte daha fazla devam filminin geleceğine dair kolay bir bahis var.

3. Cehennem Melekleri 3 (2014)

Aslan kapısı

İnsanların en büyük şikayeti Cehennem Melekleri 3 aksiyonun PG-13 seviyesine indirilmesi ve hayranların bundan memnun olmamasıydı. Ayrıca Ross’un yeni nesil Cehennem Melekleri’ni işe alması için orijinal ekibi uzun bir süreliğine kenara alır: Galgo (Antonio Banderas), Luna (Ronda Rousey), Smilee (Kellan Lutz), Thorn (Glen Powell) ve Mars (Victor). Ortiz). Yeni nesil Cehennem Melekleri’nin hiçbirinin geri gelmeyeceğini unutmayın. Cehennem Melekleri 4.

Eğer bir şey varsa Cehennem Melekleri 3 Serideki diğer filmlerin arasında, takıma ihanet eden ve onların en büyük düşmanı haline gelen, Cehennem Melekleri’nin kurucu ortağı Mel Gibson’ın Conrad Stonebanks’i var. Gibson, Cehennem Melekleri’nin karşılaştığı en ikna edici rakipti. Ayrıca Harrison Ford da ekibin CIA sorumlusu Max Drummer rolüyle kadroya katıldı. Takdir ettiğimiz güzel bir oyuncu seçimiydi, sadece yerleştirmemiz yeterli değildi. Cehennem Melekleri 3 bu listedeki önceki iki filmden daha yüksek.

Kol saati Cehennem Melekleri 3 Açık netflix.

2. Cehennem Melekleri (2010)

Cehennem Melekleri'nin oyuncu kadrosu.
Aslan kapısı

Her şeyi başlatan bu oldu. İçinde Gereksiz şeylerEkip, Gunner Jensen’in (Lundgren) bir görev sırasında zihinsel dengesizliğinin kendilerini tehlikeye atmasının ardından ayrılmasıyla sarsıldı. Arnold Schwarzenegger, Barney’nin rakibi Trench Mauser rolünde bir kamera hücresine sahipti, ancak Bruce Willis’in Bay karakteriydi. Ekibe General Garza (David Zayas) adlı bir diktatörü devirme görevini veren Kilise.

Bu filmdeki bazı küçük roller bile tanınabilir aksiyon yıldızları tarafından oynandı; bunlar arasında Tool adında bir dövme sanatçısı rolünde Mickey Rourke ve Paine adında bir uşak rolünde Stone Cold Steve Austin de vardı. Eric Roberts ayrıca Garza rejiminin arkasındaki gerçek güç olan, dönek bir CIA ajanı olan James Munroe rolünde de birincil bir role sahipti. Gereksiz şeyler eleştirmenler tarafından pek sevilmedi ama hayranlara bu ekipten istedikleri hemen hemen her şeyi verdi.

Kol saati Gereksiz şeyler Açık netflix 4 Ekim’e kadar.

1. Cehennem Melekleri 2 (2012)

Cehennem Melekleri 2'nin oyuncu kadrosu.
Aslan kapısı

Cehennem Melekleri filmlerinin hayranları arasında Cehennem Melekleri 2 genellikle franchise’daki en iyiler için fikir birliği seçimidir. Jean Vilain olarak pek de incelikli olmayan kötü adam rolündeki Jean-Claude Van Damme de dahil olmak üzere gerçekten çok şey var. Chuck Norris ekibe Booker olarak katılırken Liam Hemsworth, Ross’un himayesi altındaki Billy the Kid rolünde yer aldı. Film ayrıca Cehennem Melekleri ekibine içlerinden birinin Vilain tarafından öldürülmesi durumunda kişisel riskler de verdi.

Bu filmi serinin en iyisi yapmaya yardımcı olan ek bir dokunuş olarak, Mauser ve Church’ün filmin sonlarında takıma çok ihtiyaç duyulan yardımı vermesiyle Schwarzenegger ve Willis’in devam filminde daha büyük rolleri vardı. Bunun için her şey bir araya gelmiş gibiydi ve Cehennem Melekleri 4 onu aşmak için zorlu bir mücadelesi var.

Kol saati Cehennem Melekleri 2 Açık netflix 4 Ekim’e kadar.
genel-19