Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun resmi tanıtımına iki haftadan az bir süre kaldı ve bugün nihayet her iki cihazın da Google’ın onları piyasaya süreceği tüm renklerde gösteren resmi görsellerini elimize aldık. . Lansmana yakın zamanlarda sık sık yaşanan bu olaylardan dolayı bu bir sürpriz olmamalı ancak yine de telefonların tamamının sızdırıldığını görmek güzel.

Tam Pixel 8 ve Pixel 8 Pro sızıntısı, Google’ın cihazı nasıl önemli ölçüde tamamladığını gösteriyor.

Sızıntı güvenilir bir kaynaktan geliyor, dolayısıyla orijinalliğini doğrulayabiliyoruz ve üstelik bu görüntüler Pixel 8 ve Pixel 8 Pro hakkında bildiğimiz her şeyi doğruluyor. Lafı daha fazla uzatmadan ilk olarak temel versiyona bir göz atalım.

Yukarıda gördüğünüz sızdırılmış görseller, Şakayık Gülü, Gri ve Siyah Obsidiyen renklerindeki Pixel 8’i gösteriyor. Biraz daha renkli teklifler için Pixel 8 Pro’nun görsellerine bakabilir, böylece daha kolay karar verebilirsiniz.

Temel modelin aksine Pixel 8 Pro, Gök Mavisi, Porselen ve Siyah Obsidiyen renklerinde satışa sunulacak. Google’ın sunduğu Obsidiyen renk grubunu gerçekten çok seviyorum ve bunun dışında Sky Blue da muhteşem görünüyor. Her iki cihaz arasında çok fazla fiziksel fark yoktur. Elbette Pro modelinde daha fazla kamera var ve ayrıca arka tarafta bir sıcaklık sensörünü de görebiliyorsunuz.

Genel olarak yeni Pixel 8 serisinin tasarım dilini gerçekten beğendim. Google’ın yeni telefonları biraz daha yuvarlak yapmaya karar verdiği aşikar ve ben bu tasarımı beğendim çünkü cihazların tutulmasını çok daha kolay hale getirecek. Her iki telefonun da bu yılın sonlarında 4 Ekim’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Google ayrıca yeni cihazların yanı sıra Pixel Watch 2’yi de piyasaya sürecek, bu nedenle şirketin planladığı her şey hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın.

Haber kaynağı: MySmartPrice

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecangenel-17