Düşündüğünde Askı TVmuhtemelen aşağıdakilerden birini düşünürsünüz en iyi kablolu TV alternatifleri kablo kesiciler için. Ama aynı zamanda bir teklif de sunuyor ücretsiz yayın hizmeti – ve artık yeni kanallar ve yeni bir rehber var.

Tarafından bildirildiği gibi Kordon Kesiciler HaberleriSling TV Freestream, 400’den fazla kanaldan oluşan listesine dokuz yeni kanal ekledi. Cook Chop Chat, Hip Hop WE TV, MSG Sportzone, PFL, Quip, Revry Latinx, Sleuth, Supermarket Sweep ve Jamie Oliver Channel bu haftadan itibaren yayında. Bu kanallar, Sling TV’nin bu ayın başlarında eklediği HSN ve Binge TV’ye katılıyor.

Yenilenen Freestream kılavuzu sayesinde artık bu kanalları bulmak çok daha kolay olacak. Daha önce Sling TV Freestream’in kılavuzu uzun bir kanal listesinden ibaretti (h/t Kordon Kesiciler Haberleri), yalnızca belirli bir türle ilgileniyorsanız doğru kanalı bulmanızı zorlaştırır. Bir arama seçeneğiniz vardı, ancak bu, neler olduğunu görmek için kaydırma yapmak yerine tam olarak ne aradığınızı bilmek anlamına geliyordu.

(Resim kredisi: Sling TV)

Ancak artık yeni kılavuz, kaydırmanızın keyfini birkaç farklı kategoride çıkarmanıza olanak tanıyor. Freestream’e baktığımda seçenekler spor, haberler, filmler ve çocuklardı, ancak diğerleri gerçeklik, gerçek suç ve daha fazlasının göz atılabileceğini bildirdi.genel-26