Bir ihbarcı, Samsung Galaxy Z Fold 6 için yeni bir kamera modülüne benzeyen bir fotoğraf yükledi.

Söylenti döngüsünün başlangıcında şuna inanılıyordu: Galaxy Z Katlama 6 Önceki modelle aynı sönük kamera dizisine sahip olacak ve bu da onu 2024’ün en iyi kameralı telefonlarının altına yerleştirecek.

Son zamanlarda, Z Fold 6’nın şu anda Galaxy S24 ile aynı megapiksel sayısına sahip olan mevcut arka kamera sensörlerinin en azından bir kısmını terk edebileceğine ve mevcut kurulumdan daha iyi bir kamera dizisi sergileyebileceğine dair bir söylenti, bir umut ışığı yarattı. 50MP ana kamera, 12MP ultra geniş sensör ve 10MP 3x telefoto ünitesi bulunuyor.

Ve şimdi, güvenilir sızıntıcı Ice Universe bir fotoğraf yayınladı bu, arka kameralardan birini gösteriyor gibi görünüyor Galaxy Z Katlama 6. Sızıntı sadece kamera modülünün yeni bir tasarıma sahip olacağını öne sürse ve teknik özellikler hakkında herhangi bir bilgi vermese de, Samsung’un daha önce olduğu gibi sadece yeni telefonu kameralarla donatmak için tasarım değişikliği yapma zahmetine gireceğini düşünmüyoruz.

Ice yakın zamanda şunları da söyledi: Galaxy Z Katlama 6 Fold 5’e göre daha az görünür bir kıvrıma sahip olacak, ancak yine de orada olacak.

Cihaz aynı zamanda kıyaslama sitesi Geekbench’te de görüldü ve bu da cihazın Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinde çalışacağına dair söylentileri doğruladı.

Telefon, önceki söylentilere göre yeni daha kutulu bir tasarıma ve daha geniş bir dış ekrana sahip olacak ve aynı zamanda daha ince ve daha hafif olacağı da söyleniyor.

Ancak her şey değişmeyecek; çoğu sızıntı, önceki modelle aynı 4.400mAh bataryaya ve son dört modelle aynı 25W şarj hızına sahip olacağını gösteriyor.

Samsung’un bunu açıklaması bekleniyor. Galaxy Z Katlama 6 10 Temmuz’da ve bazı sızıntıların söylediğinin aksine, ona bütçe ve premium modeller eşlik etmeyecek.telefon-1