Call of Duty Modern Savaş 2 Hayalet aktör Samuel Roukin, hiç şüphesiz tüm FPS oyunlarındaki en korkutucu seslerden birine sahip. Şakalar yaparken bile (“İki akvaryum balığı bir tankın içinde. Biri diğerine dönüp ‘bu şeyi nasıl süreceğini biliyor musun?’ diyor”)) sesi Azrail gibi geliyor – ya da eğer o bölgedense Grim Reaper gibi. Londra’nın Doğu Yakası. Şimdi, CoD Modern Warfare 2 yıldızı çakıl boğazlı, kurukafa suratlı karakterine kişiselleştirilmiş videolarda hayat veriyor ve geliri hayır kurumlarına gidiyor. Sevdiğiniz birine ‘tango düştü, ayağa kalkmıyor’ demenin mükemmel bir yolunu arıyorsanız, işte başlıyoruz.

Ghost’un ateş ve kükürt sesinin yanı sıra, görünüşe göre Roukin de karakterin yüz modeli olarak hizmet ediyor – ikisi de aynı delici mavi gözlere sahip. Yine de, kendisini 141 sert adamın ticari markası olan maskesinin oldukça yakın bir rekreasyonu ile donattı ve sevindirmek ve sinirlendirmek için Cameo’ya götürüldü.

Roukin, “Soruyordun, ben de yerine getiriyorum,” diyor Gho- Yani, diyor. “Sınırlı bir süre için Cameo’da bazı videolar yapacağım ve aynı zamanda hayır işleri için biraz para kazanacağız. Beni nerede bulacağını biliyorsun. Ayaz kalın.”

Bu kadar güzel ve iyi kalpli bir şeyin nasıl bir emir ya da bir ültimatom gibi seslendirilebildiğine hayran kalmalıyım. Aşağıdaki videoyu izleyin ve sonunda uysal bir şekilde ‘evet efendim’ diye sızlanıp sızlanmadığınızı görün.

Roukin’in videolarından elde edilen tüm paranın bir kısmı, Alzheimer hastalığına gönüllü bakım, destek ve araştırma sağlayan Alzheimer Derneği’ne gidiyor. Roukin, sebebin “kalbime yakın” olduğunu söylüyor. Onu Cameo’da bulabilirsiniz. Burada.

Alternatif olarak, büyük bir Warzone hayranıysanız, diğer en iyi battle royale oyunlarına da göz atmak isteyebilirsiniz. Ya da belki de en iyi Call of Duty Modern Warfare 2 M4 ekipmanını alarak takım ölüm karşılaşmasında başarılı olun.

oyun-2