Xiaomi 13 ailesi hala nispeten yeni, ancak halefi hakkında şimdiden söylentiler ve sızıntılar var. Çin sosyal ağı Weibo’daki bir gönderiye ve ünlü ihbarcımıza göre, Dijital Sohbet İstasyonu, Xiaomi 14 Pro, 90 W–120 W kablolu hızlı şarj ve 50 W kablosuz şarj ile 5.000 mAh pile sahip olacak. İki şarj hızının nesi var diye sorabilirsiniz. Peki, Xiaomi 14 Pro’nun iki versiyonunun gün ışığını göreceğine dair bir söylenti var: biri kavisli ekran ve yukarıda bahsedilen 120W hızlı şarj (büyük olasılıkla Çin pazarı için) ve diğeri düz ekran ve 90W şarj. Diğer bir olasılık ise vanilya Xiaomi 14’ün düz bir ekranı sallaması, Pro sürümünün ise kavisli bir ekrana sahip olması.

Gönderideki diğer bilgi parçası, Xiaomi’nin bir sonraki amiral gemisinde bulunan yonga seti hakkında cesur bir tahminde bulunuyor. “SM8650” kısmı aslında Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinin model adı. Bu yeni Qualcomm silikonu hakkında bazı bilgilerimiz var, Snapdragon’dan bildiğimiz 1+4+3’e kıyasla 3,7 GHz’e kadar saat hızlarına ve 1+5+2 çekirdek yapılandırmasıyla biraz yenilenmiş bir mimariye sahip olduğu söyleniyor. 8 Nesil 2.

Xiaomi 14 Pro’nun kamerası söz konusu olduğunda, 91Mobiles’tan gelen küçük bir söylenti var ve telefonun yeni bir WLG Yüksek Lens sensörü kullanacağını söylüyor. daha geniş diyafram açıklığı ve daha hassas odak. Hala erken günler, bu yüzden tüm bunları sağlıklı bir tuz tanesi ile alın.

Devamını oku:telefon-1