2.5D açık dünya aksiyon RPG serisinin üçüncü oyunu Cat Quest III ile kendinize büyük dozda kedi temalı kelime oyunları kazanın. Nisan ayındaki Nintendo Indie World Showcase’de duyurusu yapılan ödüllü serinin üçüncü oyunu, 8 Ağustos’ta (bu, uluslararası kedi günüdür) PlayStation 5, Nintendo Switch ve PC için yayınlanacak. Fiziksel sürümü için ön siparişler PS5 için Cat Quest III Ve Anahtar şu anda Amazon’da 30 $ karşılığında yayında ve erken bir kopya satın almak size bazı eğlenceli bonus öğeler kazandırıyor.

Cat Quest III ön sipariş bonusları

Tüm Cat Quest III fiziksel ön siparişleri, oyun dünyasının bir navigasyon haritasını ve oyundaki çeşitli karakterlerin yer aldığı bir çıkartma sayfasını içerir. Bu ön sipariş bonusları PS5 ve Nintendo Switch sürümleriyle birlikte gelir, ancak yalnızca kutulu kopyalar. Şu anda dijital ön sipariş bonusu yok.

Cat Quest III, Purribean’da yelken açarken ve kabadayı bir purrvateer olarak pi-farelerle savaşırken, ilk iki Cat Quest oyununun kılıçlarından ve fantezi tuzaklarından kaçınarak açık denizlere çıkıyor. Ayrıca keşiflerinizi ve hazine aramanızı kolaylaştırmak için kendinize ait bir gemiye de erişebileceksiniz. Oyun hakkında daha fazla bilgi için Cat Quest III kapsamımıza göz atın veya Nintendo eShop’a gidin ve oyunu kendiniz denemek için ücretsiz demoyu indirin.

Cat Quest III, 8 Ağustos’ta PS5, PC ve Nintendo Switch için çıkıyor.oyun-1