Merakla beklenen açık dünya dedektif oyunu Shadows of Doubt bugün Steam Early Access’te kullanıma sunuldu ve şunları yapabilirsiniz: Fanatical’da sadece 15 $ karşılığında bir Steam anahtarı alın (normalde 20$). Bu, doğrudan satın almaktan daha iyi bir anlaşma Buhar , oyunun sınırlı bir süre için 18 $ ‘a indirimli olduğu. Ayrıca, Fanatical’da satın alma, gelecekteki bir siparişte kullanabileceğiniz %5 indirim kupon kodu içerir. Fanatical’ın Shadows of Doubt için %25 indirim fırsatı yalnızca 1 Mayıs’a kadar geçerlidir ve size indirimden yararlanmanız için bir hafta verir.

Shadows of Doubt gizlilik ve bulmaca çözmeye odaklanan bir dedektif simülasyonudur. Oyuncular, retro-gelecek havası ve benzersiz voksel tabanlı sanat stili ile genişleyen bir bilim kurgu şehrinde bir seri katili takip eden bir dedektif rolünü üstlenirler. Her bina, oda ve ara sokak dahil olmak üzere tüm dünya keşfetmenize açık ve kasaba, sohbet edebileceğiniz NPC’lerle ve istediğiniz şekilde araştırmanız için ekstra yan vakalarla dolu.

Geliştirme stüdyosu ColePowered Games, Shadows of Doubt’ın altı ay boyunca erken erişimde olmasını bekliyor, ancak oyun zaten iddialı oyun sistemleriyle dolu ve bu sınırlı süreli indirim, oyuna erken girip nasıl geliştiğini görmek için mükemmel bir fırsat.

Açıklama: GameSpot ve Fanatical, Fandom’a aittir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1