bu Pixel 7a henüz resmi olarak duyurulmadı veya açıklanmadı ve sızıntılar internetin karanlık köşelerinden çıkmaya başladı bile… Hatta birisi Google’ın bir sonraki orta korucusunu eBay’e koymak için ele geçirdi! Ve tabii ki sızıntıların olduğu yerde, biz de oradayız, yakında çıkacak olan telefonla ilgili en sıcak bilgileri sizinle paylaşmaya hazırız.

Bu makale Pixel 7a’nın beklenen renklerinden bahsediyor. Şu anda, sahip olduğumuz tüm bilgiler anlaşılır bir şekilde söylentilerden ve sızıntılardan geliyor, bu nedenle Google cihaz üzerindeki perdeyi resmi olarak kaldırmadan hiçbir şeyin resmi olmadığını unutmayın.

Şimdi Pixel 7a’nın hangi renklerden gelmesini beklediğimizden bahsedelim.

Ayrıca ilginç bulabilirsiniz:

Pixel 7a renkleri: ne beklenir

Pixel 7a’nın geleceği tam renklerle ilgili sızıntılar henüz ortaya çıkmadı. Bununla birlikte, Google’ın genellikle en azından Siyah ve muhtemelen Beyaz bir sürümde bütçe dostu Pixel A telefonu vardı, bu nedenle Pixel 7a’nın geleneği bozmayacağını beklemek oldukça makul. Ayrıca, daha renkli bir seçenek daha olabilir ve söylentiler bu kez açık mavi bir ton olacağına işaret ediyor.

  • Siyah/Koyu gri (Karbon olarak adlandırılabilir)
  • Beyaz (Pamuk olarak adlandırılabilir)
  • Açık mavi (Arktik Mavisi olarak adlandırılabilir)

Siyah Pixel 7a (Karbon olarak adlandırıldığı söyleniyor)

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Pixel 7a renklerinin bu noktada ne olacağına dair bir garanti yok. Fakat, eBay’de satılan bir prototip vardı ve bu onun bir fotoğrafı. Pixel 7a için siyah seçenek gibi görünüyor. Bu arada, bu resimde bu telefonun arkasında bir çeşit desen görüyoruz. Siyah Pixel 7a’nın aynı desene sahip olacağına inanmıyoruz – bu sadece bir prototip. Büyük ihtimalle Pixel 7a, Charcoal’daki Pixel 6a’ya benzeyecek (aşağıdaki resim). Söylentiler bu koyu gri/siyah rengin Karbon olarak adlandırıldığına işaret ediyor.

7a’nın selefi olan Pixel 6a da siyah renkte mevcuttur. Renk, Kömür olarak adlandırılır ve koyu gri, neredeyse siyah bir gölgedir. Oldukça basit ve minimalist görünüyor ve daha profesyonel görünümlü bir telefon arıyorsanız harika bir renk seçeneği. Google’ın 7a’yı siyah renk seçeneği olmadan piyasaya süreceğinden şüpheliyiz, çünkü siyahın modası asla geçmez ve her şeyle uyumludur.

Beyaz Pixel 7a (rengin söylentilere göre adı – Pamuk)

Son zamanlarda, üretken sızıntı OnLeaks paylaşılan Pixel 7a’nın görüntülerini beyaz renkte işleyin. Bu renderlar özellikle rengi yansıtacak şekilde yapılmasa da, Google’ın Pixel 7a için beyaz bir renkten vazgeçmeyeceğini varsaymak oldukça güvenlidir. Bu renderlara benzer görünebilir.

Pixel 6a, Tebeşir adlı beyaz bir seçenekte mevcuttur. Beyazı tamamlamak için telefonun üst kısmında gri bir ton bulunuyor ve bu da onu biraz daha ilginç kılıyor. Beyaz, Pixel 6a’daki kamera çubuğunun öne çıkmasını sağlar. Bu yılki Pixel 7a için de benzer bir görünüm bekleyebiliriz. Yeterince ilginç bir şekilde, render, kamera çubuğunu 6a’daki gibi siyah yerine gümüş olarak gösteriyor. Gümüş görünüm daha gösterişli görünmeyi başarıyor, ancak Google’ın buna devam edip etmeyeceğini veya siyah bir kamera çubuğuna sadık kalıp kalmayacağını bilmiyoruz.

Bununla birlikte, yine de basit bir şey istiyorsanız, ancak koyu gri veya siyahtan sıkıldıysanız beyaz idealdir. Şık görünürken aynı zamanda çok canlı veya göz alıcı görünmüyor.

Pixel 7a: İmza rengi ne olabilir?

Pixel 6a’dan önce, Google’ın bütçe dostu A serisi, Mountain View’dan birinci sınıf cihazları kadar renk aşkı alamıyordu. Ancak Pixel 6a, Sage rengiyle (yeşilimsi bir gölge) bunu değiştirdi ve her şeyi baştan biraz sarstı. bir Pixel 5a’nın mevcut olduğu renk (evet, o Pixel 5a renk seçeneği hakkında hala somurtuyorum).

Google’ın Pixel 7a’ya siyah veya beyaz tonlar dışında özel bir renk vereceğini kesinlikle umuyoruz. Bu rengin ne olacağını henüz bilmiyoruz, ancak söylentiler Arktik Mavisi bir tür açık mavi renk olabilen seçenek. Saygın sızıntıcı Kuba Wojciechowski, sızan Buds’tan şüpheleniyor Aşağıda gösterilen bir renk Pixel 7a ile eşleşecek şekilde yapılmış olabilir, bu nedenle Pixel 7a için bu yıl benzer bir mavi ilgi çekici renk olabilir.

Mavinin çok canlı olmayacağını varsaymak güvenlidir: sadece doğadan ilham alan bir renk olabilir, ancak kesin olarak bilmek için bekleyip görmemiz gerekiyor. Bunu öğrendiğimizde size mutlaka söyleyeceğiz ama şimdilik bir temenni ile baş başa kaldık – birincisi, açık mavi bir renk güzel olurdu, elbette.

telefon-1