Yakın tarihli bir Genshin Impact Mika fragmanında oyuncular karakterin İngilizce sesi hakkında sorular soruyor ve seslendirme sanatçısı Robb Moreira bu endişelere yanıt vermek için adım attı. Sürüm 3.1’deki çıkışını, anime oyununun sürüm 3.5 güncellemesinin ikinci yarısından önce yayınlanan en yeni fragmanla karşılaştırdığımızda Mika’nın sesinde biraz fark var. Ancak Moreira, durumun neden böyle olduğuna dair bize biraz fikir veriyor.

Mika, 3.1 sürümü sırasında Mondstadt’taki Favonius Şövalyeleri karargahında Varka’nın mektubunu okumak için öne çıktığında size verdiği ilk izlenim olan her zaman çekingen olmuştur. Ancak gerçek sesi, en yeni oyun fragmanında biraz değiştirilmiş gibi görünüyor.

Mika, fragmanında haritacılık ve harita oluşturmaya olan tutkusundan çok daha mutlu bir tonda bahsediyor, bu yüzden bazı oyuncular bunu sarsıcı buluyor olabilir. Mika’nın sesini daha önce hiç bu kadar hevesli duymamıştık.

Moreira, Twitter’da birkaç hayranına şu şekilde yanıt verdi: açıklamalar, biraz kargaşanın ardından. Artık fazla inek gibi göründüğüne inanıyorlar, ancak Moreira, Mika’nın genellikle kulağa böyle geldiğini söylüyor – Büyük Üstat vekili Jean’in yanında şövalyelerle dolu bir odaya hitap ederken sadece gergindi ve “kendi unsurunda değildi”.

Moreira bile var cevap verdi daha agresif hayran yorumlarına, “her şey herkesle dalga geçmiyor ve bu tamamen harika” diyor. Aslında, bu muhalifleri Japon VA, Sanpei Yuko’ya yönlendiriyor., performansından daha çok keyif alacaklarını umarak.

Genshin Impact sürüm 3.5 güncellemesi yaklaşık 24 saat içinde yayına giriyor, yani Ayaka veya Shenhe karakter afişlerini çekerken onu yakalamayı başarırsanız, Moreira’nın Mika olarak tam seslendirme performansını duyabileceksiniz.

oyun-2