Diablo 4 beta, oyunculara oyun 6 Haziran 2023’te resmi olarak başladığında tam olarak erişebileceklerinin yalnızca küçük bir dilimini verdi. Yeni başlayanlar için, oyuncular büyük Kyovashad şehri ve onu çevreleyen Fractured bölgesi ile sınırlı. zirveler. Bu bölge zindanlar, yan görevler ve Kalelerle dolu olsa da, tam oyunun sunacaklarıyla karşılaştırıldığında hiçbir şey değildir.

Beta’nın bir parçası olarak, Diablo 4’teki içeriğin bir kısmı mevcut değil. Buna ana hikaye kampanyasının çoğu, Fractured Peaks çevresindeki komşu bölgeler ve diğer şeylerin yanı sıra ek karakter ve Ünlü seviyeleri dahildir. Bununla birlikte, oyuncuların Diablo 4 beta’da sahip olmak isteyeceği eksik bir içerik, bineklerdir. Ancak, muhtemelen bir böcek veya kasıtsız ganimet düşüşü, oyuncular aslında Diablo 4 beta’da bir binek alabilirler – ancak o zaman bile bineğe henüz binilebilir değildir, bu da birçok oyuncu için aşağıda yazılan adımları izleme amacını ortadan kaldıracaktır. Bu bineğe Spectral Charger/Ghastly Reins denir ve hala onu kendiniz elde etmeyi umursuyorsanız, okumaya devam edin.

Şimdi oynuyor: Diablo IV | NVIDIA DLSS 3 Duyuru Fragmanı

Spectral Charger yuvasının kilidini açma

Bu binek kilidi ilk olarak bir Reddit kullanıcısı tarafından keşfedildi. u/oPawix00, kapalı beta hafta sonu boyunca. Bulduklarını r/Diablo alt dizinde yayınladılar ve hayranların gördükleri şey hemen ilgisini çekti. Reddit kullanıcısına göre, Diablo 4’teki Gathering Legions etkinliğini tamamladıktan sonra Ghastly Reins’i bir ganimet olarak alabildiler. Ghastly Reins’i kullandıktan sonra, Spectral Charger bineğini ahırlarına ekleyebildiler.

Bu sonuçları tekrar edip edemeyeceklerini görmek isteyen oyuncular için, Diablo 4 beta’da Kor Dragan’daki Gathering Legions etkinliğini tamamlamaları gerekecek. Kor Dragan, Kırık Tepeler’deki üç Kaleden biridir ve Kyovashad’ın kuzeybatısında ve Menestad Ara Noktasının kuzeydoğusunda yer alır.

Kor Dragan, beta sürümünde ağırlıklı olarak 25. seviye oyuncular için olan bir Kaledir.

Kor Dragan’da oyuncular, çoğu vampir olan onlarca düşmanla karşı karşıya kalacak. Kale iç içe geçmiş bir yol ağıdır ve zıplama/tırmanma noktalarından oluşur ve oradaki tüm düşmanlar 25. seviyededir. Maksimum beta seviyesi 25’in altındaki herhangi bir oyuncunun, bir grupla birlikte olmadıkları sürece bu Kaleyi tamamlamaya çalışması önerilmez. 25. seviyedeki oyuncular bile bir veya iki arkadaşıyla gitmeyi düşünmeli, çünkü Kor Dragan tek başına son derece zor.

Kor Dragan’ın kontrolünü vampirlerden geri almayı başardığınızda, Gathering Legions etkinliğine katılmaya hak kazanacaksınız. Bu, Kaleden tamamen ayrı bir görevdir. Ne yazık ki, bu etkinliğin ortaya çıkma zamanları rastgele görünüyor, bu nedenle etkinlik dünyanıza özel olarak tetiklenene kadar beklemeniz gerekecek. Etkinlik ortaya çıktığında, Kor Dragan’a geri dönebilir, etkinliği tamamlayabilir ve sonunda Ghastly Reins ile ödüllendirilirsiniz. Bu öğe envanterinizde görünecek ve bu noktada kullanmak için kutusuna tıklayabilirsiniz. Bu, ekranınızda “Kazanılan Ödül: Binek. Donatmak için bir Stablemaster’ı ziyaret edin” yazan bir istemi tetikleyecektir.

Spectral Charger yalnızca ahırınızda görüntülenebilir.
Spectral Charger yalnızca ahırınızda görüntülenebilir.

Çoğu yerleşim yeri ve şehir, haritanızda at simgesiyle işaretlenmiş bir Stablemaster’a sahip olacaktır. Sadece Stablemaster ile konuşun ve Spectral Charger montajının ortaya çıktığını göreceksiniz. Ne yazık ki, beta sırasında bu noktada atla hiçbir şey yapamazsınız. Yapabileceğin tek şey ahırdaki bineğe bakmak.

Başka binekler alabilir misin?

Ahırınıza tekrar girerseniz, Spectral Charger’ın altında “Sınırlı Erişim. Bineklere erişim kazanmak için harekatta ilerleyin ve Mount: Donovan’s Favor’ı tamamlayın” yazdığını göreceksiniz. Görünüşe göre Diablo 4’ün tam sürümünde, oyuncuların Spectral Charger’a ve diğer atlara/bineklere tam erişim elde etmek için tamamlayabilecekleri Donovan’s Favor adlı bir görev yer alacak.

Tam oyunda Donovan’s Favor görevinin tam olarak hangi noktaya geleceği belli değil. Bununla birlikte, oyuncular artık bir bineği nereden alacaklarını bildiklerine göre, bu yaz Diablo 4 resmi olarak piyasaya sürüldüğünde bu, hayatı biraz daha kolaylaştıracaktır.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.



oyun-1