Hayranların gözdesi bilimkurgu 4X strateji serisinin yeni üyesi Sins of a Solar Empire II, geçen yıl erken erişimde kullanıma sunuldu (geliştirici Ironclad Games tarafından “teknik önizleme” olarak anılır) ve bugün büyük bir güncelleme yayınlandı . Bu güncelleme sonunda, bir insanın herhangi bir zamanda bir oyuna atlayıp bir AI rakibini değiştirme yeteneği de dahil olmak üzere bazı ilginç özellikler eklenmiş olarak çok oyunculu ekler. Çok oyunculuya ek olarak, en son güncelleme ayrıca çeşitli gemi modellerini geliştirir, garnizonların, korsanların ve diğer özelliklerin çalışma şeklini değiştirir ve daha fazlasını yapar.

İşte Sins of a Solar Empire II Tech Preview 3’ün içerdiği özellikler hakkında biraz daha ayrıntı…

“Stardock ve Ironclad Games, bugün Sins of a Solar Empire II Teknik Önizlemesi için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, merakla beklenen çok oyunculu özelliği, yeni gemi modellerini, Araştırma Ağacı için güncellenmiş bir kullanıcı arayüzünü ve diğer eklemelerle birlikte ana gemiler için geliştirilmiş dokuları ekler.

Çok oyunculu modun tanıtılması, Sins of a Solar Empire II’nin geliştirilmesinde temel bir aşamadır ve bu nedenle, Stardock ve Ironclad, oyunculardan sürekli olarak kendilerini geliştirirken geri bildirim almak için can atıyorlar. Bu çok oyunculu deneyim, buzdağının yalnızca görünen kısmı, ancak hevesli Sins oyuncuları, yeni motorun masaya getirdikleri konusunda sağlam bir fikir edinebilir. Örneğin, oyuncular artık mevcut çok oyunculu bir oyuna atlayabilir ve bir yapay zeka imparatorluğunun veya ayrılmak zorunda olan bir arkadaşının dizginlerini alabilir. Bu, özellikle rekabetçi maçlar uzadıkça uzadıkça oyunculara çok fazla esneklik sağlar. Ek olarak, oyuncular özel oyunlar kurabilir ve oyun kodları aracılığıyla arkadaşlarını (veya düşmanlarını) davet edebilir.

Nihai olmasa da birçok gemi çeşitli görsel yükseltmeler aldı ve yeni modeller TEC Ogrov Torpedo Cruiser, Pirate Rogue, Corsair ve Pillager gemilerinin yerini aldı. Korsan Sığınaklarının da bu güncellemede yeni bir modeli var.”

Sins of a Solar Empire II Teknik Önizleme 3 güncellemesi için tam yama notlarına göz atın, tam burada.

The Sins of a Solar Empire II Teknik Önizlemesi PC’de oynanabilir (Epic Games Store aracılığıyla). Oyunun tam sürümü için bir pencere belirtilmedi.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17