Fallout 4’ün fiziksel kopyaları büyük talep görüyor. Fallout TV şovunun popülerliği sayesinde herkesin geliştirici Bethesda’nın 2015 RPG’sini kitap raflarına ekleme konusunda açgözlü olduğu görülüyor. Eğer onlardan biriyseniz, sabırlı olmadığınız ve çoğunlukla ikinci el kopyalara aldırış etmediğiniz sürece, şansınız yaver gitmeyebilir.

GameStop’ta, Xbox One sürümü Mağazadan teslim alma veya aynı gün teslimat seçeneği olmaksızın, yalnızca 10 $ karşılığında ikinci el olarak mevcuttur. 79 doların üzerinde harcama yapmadığınız sürece ayrıca 7 dolar kargo ücreti ödersiniz. PlayStation 4 sürümü İkinci el kopyalar için adet başına 15 ABD dolarıdır, ancak yalnızca mağazalarda mevcuttur ve stok durumu bulunduğunuz yere göre değişecektir.

Şimdi oynuyor: Fallout TV Programı İncelemesi

Amazon’a bakıyorsanız, Xbox One için yeni kopya üçüncü taraf satıcılardan 21,50 dolara satın alınabilir, ancak yaklaşık bir hafta içinde gelmesini beklemeyin. Ücretsiz gönderim istiyorsanız, ya Başbakan üye veya toplam siparişinizde en az 35$ harcayın.

Yayınlandığı sırada Amazon’un PS4 sürümü için kullanılmış kopyalar Fallout 4’ün fiyatı 40 dolardan başlıyor ve yepyeni kopyaları 60 doları aşıyor. Her iki liste de üçüncü taraflardandı. Gönderim süreleri bulunduğunuz yere ve satın aldığınız pazaryeri satıcısına göre değişiklik gösterir.

Walmart’ta PS4 sürümü hiçbir yerde bulunamadı. Xbox One kopyaları 25$ ve üzeri fiyatla satılıyor ancak siparişiniz üçüncü taraf bir satıcıdan gönderilecek. Başka bir şey başarısız olursa eBay bir seçenek olabilir.

Son zamanlarda sadece Fallout 4 için değil, tüm Fallout oyunları için, hatta Steam’deki ilk oyun için bile popülerlikte önemli bir artış oldu. Beklemek istemiyorsanız veya üçüncü taraf bir satıcıya kumar oynamak istemiyorsanız, en iyi seçeneğiniz, en azından stoklar iyileşene kadar dijital bir kopya satın almak olabilir.

Nihayet Fallout 4’ün fiziksel bir kopyasına sahip olduğunuzda, Geçmişin Yankıları görevinin üstesinden gelmek için rehberlerimizi hazır bulundurduğunuzdan emin olun ve ayrıca size yardımcı olacak bir Cehennem Ateşi Güç Zırhı ve bir Tesla Topu edinin. seyahatleriniz. Ayrıca yeni nesil bir güncellemenin mevcut olduğunu ve bu güncellemenin ele aldığı her şeyi burada okuyabileceğinizi unutmayın.oyun-1