Destiny 2’nin bir sonraki genişleme paketi Lightfall’ın yayınlanmasına bir aydan biraz daha uzun bir süre kala Bungie, oyunculara yeni içeriğe hazırlanmaları için birkaç hoş geldin tutkunu veriyor. Bunlardan biri, oyuncuların sezonluk satıcılarının her birinden günlük olarak kırmızı çerçeveli Deepsight silahlarına odaklanmasına izin verecek. Demir Afiş, Ocak ayı sonunda geri döndüğünde artan itibar kazanımlarını da ödüllendirecek.

Gelecek hafta için planlanan bir güncellemede Bungie, haftalık Derin Görüş odaklamasını günlük bir rotasyona çevirecek, yani oyuncular günde dört garantili kırmızı sınır silah düşüşü alabilecekler. Günlük odaklama, Season of the Risen, Haunted, Plunder ve şu anki Seraph Sezonu’ndaki HELM satıcılarından edinilebilir.

Şimdi oynuyor: Destiny 2: Lightfall – Tanıtım Fragmanı

Mevcut sezonun sonuna kadar yürürlükte kalacak olan bonus, Şubat ayındaki Lightfall düşmeden önce silah üretim kalıpları için farm yapmaya çalışan oyuncular için hoş bir haber olacak. Oyuncuların, Derin Görüş silahlarına odaklanmak için gerekli Umbral Engram ve Umbral Energy’ye ihtiyaçları olacaktır.

Bungie ayrıca, Fortress 31 Ocak’ta ikinci sezonluk rotasyonu için geri döndüğünde Iron Banner’dan gelen ödülleri artırıyor. Bunlar arasında, oyuncuların Iron Banner zırhı giyerek veya Demir Afiş amblemi.

Oyuncuların imrenilen Demir Karşı Gölge zincir posta gölgelendiricisini sezon bitmeden kazanmalarını kolaylaştırmak için Demir Afiş değişiklikleri uygulandı. Bungie, meraklıları duyurusunu, oyuncuları “henüz kazanmadıysanız gidip o zincir posta gölgelendiricisini kazanmaya” teşvik ederek bitirdi.

Yukarıda belirtilen tüm değişiklikler 31 Ocak’tan itibaren geçerli olacaktır.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1