Sundance Film Festivali’nde gösterildikten sonra Ira Sachs filmi pasajlar ABD, İngiltere, İrlanda ve Latin Amerika’da MUBI’ye indi.

Filmin özeti şöyledir: “Film yapımcısı Tomas (Franz Rogowski), son projesini tamamladıktan sonra, genç bir okul öğretmeni olan Agathe (Adèle Exarchopoulos) ile düşünmeden hararetli bir aşk ilişkisine başlar. Tomas için bir kadınla birlikte olmanın yeniliği, Martin (Ben Whishaw) ile evli olmasına rağmen keşfetmeye can attığı heyecan verici bir deneyimdir. Ama Martin kendi ilişkisine başladığında, değişken Tomas dikkatini yeniden kocasına odaklar.

Said Ben Said (elle, Bakarau) ve Michel Merkt (Toni Erdman) Berlin Film Festivali’nin Panorama bölümünde yer alan filmin yapımcılığını üstlendi.

Hollywood Muhabiri’Sundance’in filmle ilgili incelemesi, filmi “sevilen bir indie auteur’den akıllıca ve alışılmadık derecede yaralayıcı bir çalışma” olarak nitelendiriyor.

Mubi, filmin satın alınan bölgelerde 2023’te sinemalarda gösterime girmesini ve ardından dağıtımcının yayın hizmetinde gösterime girmesini planlıyor.

WME Independent ve SBS International, film yapımcıları adına anlaşmaya aracılık etti.sinema-2