Dead Space Remake PS5 indirme boyutu görünüşte ortaya çıktı ve görünüşünden yeterince ağır.

Bu haftaki Dead Space Remake için indirme boyutu Twitter’da yayınlandıVerilerini PlayStation veritabanından alan ve geçmişte oldukça doğru olduğu kanıtlanmış olan ‘PlayStation Game Size’ tarafından. Yeni Dead Space için ön yükleme, oyunun bu hafta (27 Ocak) küresel lansmanından önce bugün daha sonra yayınlanacak.

Twitter’da yayınlandığı üzere, Dead Space Remake, PlayStation 5’te “yalnızca” 31.110 GB olarak çalışacak. Bu boyut, birkaç gün önce resmi Xbox Mağazası aracılığıyla açıklandığı gibi, oyunun Xbox’taki boyutuyla uyumlu. Bu arada, PC sürümü, SSD’nizde 50 GB boş alan gerektirir.

Bu ayın başlarında EA, PlayStation 5 ve Xbox Series X dahil olmak üzere yeni nesil konsollarda kullanılabilecek grafik modlarını ayrıntılı olarak açıkladı. Oyunu 4K çözünürlükte ve ışın izleme ile 30FPS’de çalıştıran Kalite Modunda iki grafik modu olacak. etkinleştirilmiş. Performans Modunda, Dead Space Remake, ışın izleme olmadan 60FPS’de 1440p çözünürlükte çalışacak.

Belirtildiği gibi Dead Space Remake, PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 için 27 Ocak’ta dünya çapında piyasaya sürülecek. Yeniden yapım resmi olarak 2021’de duyurulmuştu. ölü boşluk Dead Space Kıdemli Yapımcısı Phillippe Ducharme, oyunun duyurulması üzerine Dead Space’in Kıdemli Yapımcısı Phillippe Ducharme, “Franchise, 12 yıl önce piyasaya sürüldüğünde hayatta kalma-korku türü üzerinde büyük bir etki yarattı ve Motive’e özellikle bu oyun üzerinde çalışmak için bir hayran olarak geldim” dedi.. “Motive’de bu yeniden yapılanmaya seriye bir aşk mektubu olarak yaklaşan tutkulu bir ekibimiz var. Orijinale geri dönmek ve bunu yeni nesil konsollarda yapma fırsatına sahip olmak ekipteki herkesi heyecanlandırdı. Oyunu modernleştirmeye çalışırken, sadık hayranlara ulaştık ve onları yapımın ilk aşamalarından itibaren bize geri bildirimde bulunmaya davet ettik. ölü boşluk istedikleri oyun ve yeni oyuncuların da eğlenmesi için.”

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twitter

genel-17