Yaklaşan Developer Direct şovu neredeyse burada ve yakın tarihli bir sızıntı, etkinlik sırasında duyurulacak oyunlardan birini ortaya çıkarmış olabilir. Adı “Hi-Fi Rush”, Bethesda tarafından Tango Gameworks ile birlikte yapılan bir nişancı oyunu.

Sızıntıyı bildirdi billbil-kunEpic Games tatil hediye etkinliği sırasında ücretsiz oyunlar gibi geçmişte çeşitli bilgileri doğru bir şekilde sızdıran.

Bu, Hi-Fi Rush’ın ilk sızdırılışı da değil. A ResetEra iş parçacığı Geçen yılın Aralık ayından itibaren, oyunun bazı konsept çizimlerinin yanı sıra logoyu da sergiledi. O zamanlar ZeniMax, Bethesda ile birlikte adı geçen şirketti, ancak billbil-kun’un tweet’i, bunun aslında ZeniMax altındaki bir Japon oyun geliştiricisi olan Tango Gameworks ile bir işbirliği olduğunu ortaya koyuyor. Tango Gameworks, The Evil Within ve The Evil Within 2’nin yanı sıra Ghostwire: Tokyo’nun arkasındaki stüdyoydu.

Developer Direct canlı yayınını beklerken, Tango Gameworks’ün neler yapabileceğine dair bir fikir vermesi için Ghostwire: Tokyo incelememize göz atın. Oyuna şu kararla 8,5/10 puan verdik: “Tango Gameworks, oyuncusunu Ghostwire: Tokyo olarak bilinen güzel ve baştan çıkarıcı bir dünyada mumyalamayı başarıyor. Bu yeni ve ilginç evreni örten bir bilinmezlik duygusu var ve bazı sorunlarım olsa da, nihayetinde stüdyonun güzel bir serinin başlangıcı olmasını umduğumuz şey için sağlam bir temel oluşturduğuna inanıyorum. Hikaye sizi kendine bağlayacak ama dünyanın kendisi, sormaya cesaret edemediğiniz soruların cevaplarını arayarak kalmanızı sağlayacak.”

oyun-6