Samsung’un Galaxy Unpacked’ına 10 günden daha az bir süre kaldı, bu nedenle, özellikle üst düzey model Galaxy S23 Ultra’yı çevreleyen sızıntıların size doğru gelmesini bekleyebilirsiniz. Daha önce, 12x yakınlaştırılmış bir örnek tonlarca ayrıntı tutmayı başardığından, birincil 200 MP sensörün etkileyici yakınlaştırma yetenekleri hakkında bilgi vermiştik. Şimdi, telefonun düşük ışıkta çekilen görüntülerinin nasıl göründüğünü size göstereceğiz ve Samsung’un rekabeti yakalama ve hatta yenme konusunda nihayet ciddi olduğunu söylemeliyiz.

Yeni karşılaştırma, Galaxy S23 Ultra’daki iyileştirmeleri göstermek için Gece Modu devre dışı bırakılmış ve etkinleştirilmişken çekilen görüntüleri gösteriyor

Samsung’un resmi duyurusundan önce Galaxy S23 Ultra’yı ele geçirdiği iddia edilen Edwards Urbina’ya ait toplam altı kamera örneğine rastladık. Amiral gemisi önceden yayınlanmış bir yazılım üzerinde çalışıyor olabilir, bu nedenle müşterilerin kullanımına sunulan ticari birimlerin görüntüleri farklı şekilde yakalayıp işleyebileceğini unutmamak önemlidir.

Galaxy S23 Ultra gece çekimi örneği

Ne olursa olsun, Edwards Urbina’nın bu tweet’lerdeki örnekleri arasında ilk olarak Galaxy S23 Ultra’nın Gece Çekimi devre dışı bırakılmış gibi görünüyor. Aşağıdaki görüntü, Gece Çekimi etkinken ve aradaki büyük farkı görebilirsiniz. Gece Çekimi özelliği devre dışı bırakılmış olsa bile, Galaxy S23 Ultra düzgün bir görüntü yakalayabilir, bu da Samsung’un yakalama oynamaktan bıktığı ve rekabeti yakalama veya yenme konusunda ciddi olduğu anlamına gelir.

Bununla birlikte, okuyucular Galaxy S23 Ultra konusunda heyecanlanmadan önce, bu örneklerle ilgili olarak dikkate alınması gereken birçok faktör olduğu konusunda bilgilendirilmelidirler. Bu görseller, başta iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max olmak üzere rakipleriyle henüz karşılaştırılmadı, bu nedenle doğrudan bir görüş oluşturulamıyor. İkincisi, Hesaplama teknikleri kullanıcının son derece hareketsiz kalmasını gerektirdiğinden, Gece Çekimini işlemenin ne kadar sürdüğü belirsizdir, aksi takdirde nihai sonuç son derece bulanık olacaktır.

Kullanıcıların işlenmiş görüntüyü beklemelerinin ne kadar süreceğini bilmiyoruz ve dayanılmaz derecede uzun bir süre beklemek zorunda kalırlarsa, o zaman bir Gece Çekimi özelliğine sahip olmanın tüm amacı geçersiz olacaktır. Bunun dışında, ilk izlenim olarak, Twitter’ın görüntü sıkıştırma algoritmasının devreye girmesine ve kaliteyi kesinlikle alt üst etmesine rağmen, görüntü kalitesinde bazı iyileştirmeler görüyoruz.

Bu görüntü örnekleri sizi etkilediyse ve Galaxy S23 Ultra’ya yükseltmeyi düşündüyseniz, Samsung’un web sitesi aracılığıyla rezerve edin ve herhangi bir koşul olmadan 50$ kredi kazanın. Hem Galaxy telefonu hem de Galaxy Book’u rezerve ederseniz, 100$’lık ücretsiz kredi kazanırsınız ki bu daha da tatlı bir anlaşmadır.

Haber kaynağı: Edwards Urbina

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twitter

genel-17