En sevdiğiniz NFL takımının bir Call of Duty crossover olarak nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? AI sayesinde artık cevabı biliyoruz. Bu görüntüleri kimin yarattığı (veya ürettiği) net olmasa da, son birkaç gün içinde sosyal medyada tur attılar ve oldukça komikler.

Görüntüler NFL’nin 32 takımından 28’ini içeriyor. Mevcut mahsulden Raiders, Falcons ve Saints, aslında şu anda bir Call of Duty oyununda satın alabileceğiniz görünümlere benziyor. Diğerleri – Yunuslar, Titanlar ve Ayılar gibi – büyük zamana hazır olmadan önce ikinci bir geçişe ihtiyaçları var gibi görünüyor. Vatanseverler ve Kovboylar, yerinde görünen Kaptan Amerika’nın taktik havalı versiyonlarına benziyor.

Şimdi oynuyor: Call of Duty WW2 Oyunlarının Tarihçesi

Diğer Call of Duty haberlerinde, Warzone 2 ve Modern Warfare 2, ortak Sezon 2’ye 1 Şubat civarında başlayacak. Sızıntılar, sezonun bir Japon temasının yanı sıra World at War’s Castle haritasına geri döneceğini gösteriyor. Bu sızıntıların gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceği belli değil, bu yüzden onlara şüpheyle yaklaşmalısınız. Benzer sızıntılar, yakında her iki oyuna da bir tatar yayı ve Vepr-12 av tüfeğinin ekleneceğini gösteriyor. Warzone 2 için büyük söylenti, bir adada geçen daha küçük ölçekli bir battle royale modu olan popüler Resurgence modunun geri dönüşü.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1